Neucinne ockovanie! DR.Mark Randal rozhovor Anita Petekova

Príspevok v téme: Neucinne ockovanie! DR.Mark Randal rozhovor Anita Petekova
SISINKAAA000

rozhovor s Dr.Mark Randalom

www.ockovanie.org a rozhovor s Dr.Mark Randalom
dr.Mark Randal

ockovanie vobec neucinkuje spravne citate vobec!!!!ide len o peniaze a zistite si ake velke!!!clovek neinformovany moze kludne aj umriet a co deti ?nase malinke kolko ortute znesu?hlinika?v hlavicke?kolko ich umiera prave po ockovani proste si to precitajte a budete v soku comu sme verili!!!
ANITA PETEKOVA A OCKOVANIE VIDEJKO

elle

Peto, tak to si ma moc nepotesil, kedze davam dve kvapky denne svojmu syncekovi, od troch tyzdnov jeho zivota. Ale priznam sa ze velakrat vynecham davku, asi dobre robim ze.. A preco davaju takym malym detom Vigantol ked skodi? Nevedia ho inac vyrobit?
Inak trescia pecen, no neviem... Ved pecen ma za ulohu cistit odpady z tela..

Peto T

RNG: Plánujem si zadovážiť rybí olej ako zdroj vitamínu D na zimu. Podľa tabuľky, 1g obsahuje len 50IU vitamínu D, takže aby som dostal aspoň 800IU, musel by som denne zjesť povedzme 15g (polievkovú lyžicu) oleja?

Spomínal si, že dávky nad 35g denne dlhodobo by mohli mať nežiadúce účinky. Môžeš o tom napísať trochu viac?

Peto T

Fallo: Konkrétne chrípková vakcína bežného typu sa kultivuje na kuracích embriách, takže vakcína býva kontaminovaná vírusom vtáčej leukózy, ktorý je rakovinotvorný u ľudí. Tým, že si ho injekčne dopravíš rovno do svalu, si zabránil imunitnému systému, aby ten vírus zlikvidoval na sliznici, a dostal si ho "dovnútra opevnenia".

Okrem toho thimerosal aj formaldehyd sú karcinogénne chemikálie.

RNG

fallo, mnohe virusy su dnes podozrievane ako karcinogeny , o niektorych to uz aj dokazali(rozne hpv).
Ale vakcina obsahuje aj napr ortut a ten je definitivne tazky kov a tazke kovy predstavuju karcinogenne zamorenia www.osha.gov) a tiez www.springerlink.com,
tiez konzervant formaldehyd, ktory je znamy karcinogen
www.cancer.gov

Fallo

Peto-t-- a to ze rakovinotvorne latky???
Si kde nabral????
A si mi neodpovedal na otazku...teba neockovali???
a ty co papkas???...len zeleninku bio??
Prazene nic???............bojis sa ockovat a vstrebavas do seba viac skodlivyn ako vraj pri ockovani!!!

RNG

peto Vigantol od roku 2006 obsahuje vitamin D-3 nie synteticky D-2. Ale brat rybacie oleje(kvalitne, nezamorene ortutou tj z polarnych mori alebo molekularne destilovane)) je aj tak lepsie, lebo tie obsahuju aj plno inych, pre telo uzitocnych latok, ako omega 3 kyseliny(EPA a DHA na nervy a mozog), vitamin A a ine antioxidanty.

Peto T

Fallo: Vďaka Bohu, nie som v situácii, že by som mal vyvedenú tracheotómiu, takže dýcham tak, ako každý zdravý človek.

Prečo toľká starosť o moje dýchanie? Téma je o očkovaní. Konštatoval som, že to, čo dýcham, mi spôsobuje menšie starosti, než injekcia koktejlu neurotoxínov a rakovinotvorných vírusov rovno do svalu (vakcína). To je všetko.