Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menzes!!!

Mišenka

AK to bola tvoja prvá menštruácia, tak si myslím ,že je to v poriadku. Ja som mala prvý menzes v marci a potom až v júli. Na začiatku je to úplne normálne, chvíľu to trvá, kým ti "nabehne na pravidelný režim". Určite si ju nijako nevyvolávaj. Príde aj sama:)).

kaciatko7

no to by naozaj chcelo vysetrenie krvi, v akom stave su hormony, resp. hormonalna hladina. ocividne v poriadku nie je. samozrejme, ze v takom veku zvykne menstruacia haprovat, no ale myslim, ze toto je uz extremne.

Mišenka

Pokiaľ si ešte len začala menštruovať, tak ti menzes nemusí chodiť pravidelne aj celý rok. Pokiaľ však menštruáciu už mávaš pravidelne a teraz ti 60 dní mešká, tak ti podľa mňa už kôprové semiačka nepomôžu. Naozaj by si mala skočiť k lekárovi. 60 dní je už dosť dlhá doba.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menzes!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk