Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

suchá pleť

RNG

brutnak=po slovensky borak(borage)
Borakovy olej a pupalkovy(evening primrose)obsahuju protizapalovy GLA, casto ucinne pri roznych hormonalnych problemoch.
Jojoba je olejovity ester(nie mastna kyselina) a vyborne prechadza cez kozu, vyzivny, ale nie antimikrobialny, ako napr kokosovy olej.

whaw

napr. pre tvoju plet:
PLETOVY OLEJ SALUS Santalové dřevo:

Je vhodný pro suchou a dehydrovanou pleť
Napomáhá regulovat tvorbu kožního mazu, proto se hodí i k péči o mastnou a smíšenou pokožku
Zvláčňuje a vyživuje, zmírňuje akné a záněty kůže, zklidňuje zarudnutou pokožku
Pro svoji smyslnou dřevitou vůni je i u mužů oblíbeným pěstícím olejem, vhodný též po holení
Zklidňuje psychiku, zmírňuje stres a pocity úzkosti

Složení:
Oleje lisované za studena jojobový a brutnákový
Esenciální olej santalové dřevo
Vitamíny A, E, F, lecitin

miauka

používam Avene optimale rich krem s SPF 20 na suchu pokozku. Je skvely, nema chybu, tvar mam uplne bez chybnu az na.....kazdy druhy den mam vyrazku :-(( a to nieje len tymto kremom, mala som aj po Bioderme a LRP...mam pocit ze je to tymi chem. zlozkami a prave preto som sa rozhodla ze skusim nejake prirodne pletove oleje....no ale az miniem avene :-) a urcite sa podelim svami so skusenostou

novačik

skús niečo prírodné, na to sa dá spoľahnúť, ja som pre syna na výstave Beauty Trenčín kúpila výrobok Anti akne s cejlónskou škoricou. pomohlo mu to! pleť má čistú a pekne hladkú. ak sa objaví nejaká vyrážka zlikvidujeme to lokálne maskou na akne. zatiaľ to dostať len na internetovom obchode. Výrobky nie sú drahé a sú super. doporučujem

mnamka257

pouzivaj garnier pure pletovu vodu.a navecer si natri tvar kremom od garnier na velmi suchu plet-je v takom cervenom obale

majka1212

Ups..terez som si precitala ze sa nemoze sem davat "reklama"...:D haha..takze ako mame niekomu poradit co ma pouzivat ked nemozes zverejnit meno vyrobku alebo adresu kde to najdes :D

Alexx 13

ahoj,
na suchu pleť sú suprové krémy od Dr. Scheller, na suchú pleť - bodliakový olej a šalvia.. tieto krémy nájdeš v DM drogérií alebo v lekárňach.. je to prírodná kozmetika bez akýchkoľvek konzervantov atd atd..

janka24

mne pomaha lipoxial u hydrolotio-je na predpis od kožnej a plati sa tušim iba za recept.Je celkovo na suchu pokožku a plet a je dobre robit si rannu a večernu kozmetiku-hygienu pleti-čistiace mlieko,alebo pena...tak voda, krem popripade raz za čas peeling alebo maska .Krásne to hydratuje plet.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.