Ako mam pribrat do zadku a noh

Anettka

ahojte poradite mi ako mám pribrať na zadok aj na nohy? som chuda na nohy aj zadok chcela by som pribrať poradíte mi prosím? :))

Lorinka

Ahojte baby, ja tak isto mam problem s tym ako pribrat na nohach a zadku. Moj priatel mi poradil jeden plan na to. A do toho mam pit protein. Tak rada pre Vas baby, skuste to co ja. :) Vela stastia

Lunam

urcite aj zadok. Ja cvicim na zadok toto cvicenie z pilatesu: lahnem si na brucho, ruky dam pod celo, nohy pokrcim v kolenach, kolena su od seba asi 30cm a dviham ich smerom hore. V pilatese je kopa cviceni na zadok.

Lunam

ked aj priberies, nezaruci ti to, ze sa ti tuk ulozi zrovna do tych partii ako chces, je to genetika. Na zadku sa pribrat neda. Na nohy mozu pomoct posilovacie cvicenia, bicykel, korcule, power joga..., narastu ti z toho svaly. Zadok sa da iba spevnit, nie zvacsit.

mellinda

Toto je bohuzial vec metabolizmu. Neda sa nijako ovplyvnit, do ktorej casti pribrat. Keby to bolo mozne, vela bab by chcelo pribrat do prs, atd. Skratka telo uz ma v sebe zakodovane, kam tuk ukladat. Skus mozno na tie partie cvicit a nabrat skor svalovu hmotu.