Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vaginalny problem

marika9999

monika a merys, predovšetkým je potrebné navštívíť lekára aby ste presne vedeli, v čom je problém a nezanedbali niečo. Keď budete mať výsledky napíšte mi na môj mail.

jajkafr

počula som, že na mykózu pomáha sedací kúpeľ v čaji s petržlenu môže sa aj piť a tiež biely jogurt na vložku neskúšala som to len mi to vravela jedna známa, že jej to pomohlo.
a určite ten Canesten krém alebo sú aj vaginálne tablety alebo Mycomax tabletka.

merys

mam tiez problemy s vytokami smrdi,a neprijemne svrbi(občas).urobila som uz vsetko skusila som vsetko,najviac sa bojim ze neotehotniem.ci sa toho cim skor nezbavim myslim ze tazko otehotniem.co myslite mam este niejaku nadej?

nika1987

vyplachni si ju roztokom zo sody bikarbony, zevraj to pomaha ale neskusala som to
no mala by si ist k doktorovi alebo si aspon kupit canesten mast alebo mycomax tabletku obe su bez predpisu a stoje max. 5 eur

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vaginalny problem - Fórum - ZDRAVIE.sk