Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tlaky pri cvičeni

Príspevok v téme: tlaky pri cvičeni
hmmmm

mam problem... mal som ho už davnejšie furt sa mi vracia...
liečim sa na tlak,ale so srdcom vraj nemam nič... mam helikobaktera na žaludku..
to su dva problemy kt. mam a popri tom posilujem...
neviem z čoho ale mam strašne tlaky v hlave...už celkom pred tym ako idem do posilky sa citim volako unavene... pridem tam začnem cvičiť,a zo začiatku nie,ale počase pridu tie tlaky.. začne sa mi krutiť hlava,a začnem mať ako keby take blikačky,že sa nemožem sustrediť na jeden bod. to je asi vysoky tlak..

myslite ,že sa da tomu predisť,alebo koli čomu to je? može to mať dačo aj s tym helikobakterom? alebo to že som uanveny,a idem cvičiť?
celkovo neviem prečo som unaveny. ked normalne chodim spať,spim tych osem hodin.a necitim sa dako moc dobre

dik moc za odpoved

hmmmm

dobre prišli nove priznaky... vnoci som sa zobudil na to že ma trasie,celkovo svaly tak v napati ako keby v strese... a zaludok ma bolel

hmmmm

inakšie som zistil,že to nie je len pri tlakovych cvikoch.. celkovo hocico mozem cvičiť,ale po čase sa mi toto stane ze sa mi zacne hlavat točiť a triasť ma..
z ničoho nič naraz to pride..
daval som si aj magnesium,čo to spravi ale nepomohlo..

ešte sa liečim aj na alergiu,a pod očami mam vkuse tie dutiny spuchnute trocha,vobec to neodpucha.. neveim či to nemože dako ovplyvniť aj očny tlak,alebo čo .. a prave z toho mam taky pocit blby..

ked sa pri tychto tlakoch do hlavy kuknem do zrkadla,tak mam aj problem zaostriť...

toto robi asi vysoky tlak,alebo fakt neviem z čoho to je..ale už ma to sere.. lebo dakedy som taky problem nemal,a teraz si nemozem riadne odcvičiť
a celkovo sa cely den citim na nič volako

hmmmm

aka pretrenovana ?ved som chlap..
Vincent mozno to tak nevyzera, ale to ze sa nevyznam zdravotnictve neznamena,ze aj v kulturistike...
o cvičeni viem dosť:)
a ak ti mam pravdu povedať,dneska som mal trening chrbte.. hrazda,klada za hlavu a este goodmornings a prave z toho ako som sa predklanal som dostal strasne tlaky..
prijem sacharidov si myslim ze mam v poriadku.. kontrolujem si to..
celkovo už ked sa zobudzam sa zobudzam unaveny...
a nie su to take tlaky ako obvykle,ze sa ti kus zatoči hlava...
ale mne sa zacne točiť,,a začne mi všetko tak triasť,aj celkovo nervy ako keby..a potom mi už cely den ostane tak zle volako..taky slaby sa uz citim potom zvyšok dna..

:-/ robi mi to dosť problemy..

posledne dni sa zobudzam velmi ujanveny...a celkovo taky vytraseny..viem že z helikobaktera zvyknu byt tieto problemy..ale citim sa nejako divne celkovo..

sama

veľakrát bolí hlava "od žalúdka"možno keď sa preliečiš to prejde.No nie si náhodou pretrénovana?VincnetV radí dobre.

VincnetV

hmmmm: skús posilovať s menšími váhami hlavne pri tých náročnejších cvikov na veľké partie, tj. bench press, mŕtvy ťah, drepy...Inač nedostatok energie/únava može byť zakorenený aj v nedostatočnom príjme sacharidov a celkovo v strave, možeš ich doplniť napr. maltodextrinom, glukózou(hroznový cukor), alebo gainerom.Najlepšie by bolo keby si sem hodil svoj tréningový plán a jedálniček.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tlaky pri cvičeni - Fórum - ZDRAVIE.sk