Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem prestat jest

Príspevok v téme: Neviem prestat jest
manchester303

Mam 175 cm a 98 kil. Chcela by som strasne chudnut ale neviem prestat jest stale som hladna. Uz sa bojim aby ma priatel neopustil kvoli inej stihlej. Rada by som schudla aby som sa mu pacila ale neviem ako prestat jest aby som jedla zdravo. Ja stale musim jest cokoladu. neviem ci si mam dat jeden den bez jedla aby sa mi scvrkol zaludok. Viem ze pred 3 rokmi som skoro nic nejedla a pravidelne behala a schudla som 10 kil no zacali sa mi triast ruky a zacala som jedavat a prestala behat. Chcela by som zase zacat behat a zdravo jest ale ked ja sa neviem prinutit.

radusik

je to trosku starsia diskusia, ale chcela by som sa opytat, ako si dopadla po par rokoch. ci sa podarilo schudnut a tak... keby som mala povedat za seba nazor, mozno by to chcelo raznu zmenu. zaplatit si permanentku do fitka a trenera, ktory vypracuje aj stravovaci program.a striktne sa toho drzat. podla mna pomaha len taky pristup. uplne zmenit zivotny styl.

Kristina246

Ahojte mam 15 rokov moja výška je 170 a moja vaha je 63 kg na moj vek je to asi veľa prednedavnom som mala 70kg ale schudla som pomocou cvičeni blogilates na youtube ale začala som zase jest a priberat chcela by som schudnut na 58kg takže sa musim zbaviť jedla tetaz každe rano pijem citronovu vodu a cvičim bligilates z toho sa rychlo chudne a nabetate svaly takže pustite si na youtube CASSEY HO a ide sa cvičiť

Iba Katka

dalina - nerieš diéty, stravuj sa často po malých porciach, zdravo, veľa zeleniny, veľa ovocia a veľa pohybu :)

dalina

ahojte... potrebovala by som radu mam 17 rokov meriam 168cm a vazim 59kg je to na moj vek normalna vaha? Ja si myslim ze nie lebo sa dobre necitim,tazko sa mi dycha a este mam tazsie nohy a malo pohybu...Ako mam schudnut aspon 7kg?

kikusiny

mam 160cm a 40kg. Minulý rok som mala 31 takže za rok som pribrala 9 kíl. Neviem ako prestať jesť. Proste vždy si poviem,že sa toho nedotknem ale márne za chvílu zjem všetko( nepr. želé cikríky). Tak si hovorím,že radšej ani do kuchyne chodiť nebudem.čo vy na to vie mi niekto povedať ako sa jedla nedotknúť?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem prestat jest - Fórum - ZDRAVIE.sk