Neviem prestat jest

Príspevok v téme: Neviem prestat jest
manchester303

Mam 175 cm a 98 kil. Chcela by som strasne chudnut ale neviem prestat jest stale som hladna. Uz sa bojim aby ma priatel neopustil kvoli inej stihlej. Rada by som schudla aby som sa mu pacila ale neviem ako prestat jest aby som jedla zdravo. Ja stale musim jest cokoladu. neviem ci si mam dat jeden den bez jedla aby sa mi scvrkol zaludok. Viem ze pred 3 rokmi som skoro nic nejedla a pravidelne behala a schudla som 10 kil no zacali sa mi triast ruky a zacala som jedavat a prestala behat. Chcela by som zase zacat behat a zdravo jest ale ked ja sa neviem prinutit.

kristall

tak neviem z coho to prameni ale najprv musis najst ten dovod preco jes...je to z nudy alebo je to chronicke???ak je to v takom style ze ti najviac chuti pri telke tak to bude asi z nudy...

par rad pre zaciatok

1< behat pri takej vahe este nie mala by si zacat chodzou najlepsie je tak okolo tej tej vybrat sa niekam na 2 hodinovu prechadzku alebo na plavaren ....
2,co sa tyka jedla venuj mu pozornost...to znamena ze var nieco chutne aj 2 hodiny neochutnavaj iba sa z toho tes ...jedz v tich bez telky a bez casopisov v ruke plne sa sustred na chut a snaz sa pocitit kedy si plna ...
3,spravaj sa ako stihla ,,kocka,, rozmyslaj rano vstan a mysli co by si si dala ak by si mala 60kil urite nie chleba z maslom

ja jem 3 krat denne a medzi hlavnymi jedlami iba pijem vodu nie kazdy sa zhoduje na zasade 3 krat ale je to iba na tebe ja by som odporucala

r-ovsene vlocky s mliekom,skorica a jogurt,banan
(nemuia byt nizkotucne ja jem iba plnotucne)
d-2 jablka
0-hocico naco mas chut samozrejme nie smazene ale nejake to masko a zemiaciky
o-nastruhane 2 velke mrkvi
v-zeleninovy saltat snejakym maskom alebo syrom ..

p.s-viem ze to nieje ,,idealne,,ale kolko ludi tolko nazorov a niekde sa zacat musi...
p.s2-a teraz nezabudnite ma skr4itizovat vsetci ,,mudrci,,sveta ktory nikdy neboli tucny kde robim chyby...

ja ti velmi drzim prsty ...najdolezitejsie je ze si musis uvedomit ze vsetko co chces dokazat mozes len musis chciet ...uverit v samu seba...

ak by si chcela velmi rada odpoviem na vsetky tvoje otazky a tych co ti tak ,,super ,,radia ignoruj ja viem prestne o com hovoris a som v tom s tebou...

manchester303

nieco pozitivne,....ako inak funguje ked si clovek chce precistit telo a zacat odznovu. citala som ze ak sa piju ovocne stavy to je nejaky druh detoxikacie...alebo ked budem pit caj na chudnutie

VincentV

manchester303: nie, že sa nevieš prinútiť, ale si lenivá, sorry, ale to si si fakt ak až pri váhe takmer 100 kg uvedomila, že treba začať chudnúť?