Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neznesiteľná bolesť

Príspevok v téme: neznesiteľná bolesť
renatecka

Dobrý deň.Už dlho mám problém s chrbticou. Začalo sa to hroznou bolesťou ramena,teraz má bolí aj lakeť,zápästie a prsty.Bolesť vyžaruje spod ľavej lopatky smerom hore až do záhlavia a dole do oblasti ľadvín. Bolí ma zadok,klby,obe nohy,najviac členky, tie vankúšiky pod prstami a prsty.Včera mi na pravej nohe opuchlo chodidlo od päty až pod prsty.Nezaberajú už ani lieky od bolesti(algifen a novalgin). Som dlhodobo v liečbe u neurológa.V utorok som skončila rehabilitácie. Tie bolesti sú neznesiteľné,stanovisko lekára,že som premazaná. Pora´te za akým lekárom mám ísť.Som z okresu Levoča. Ďakujem

RNG

medzitym , kym lekari rozne diagnozuju a hladaju pricinu, odporucil by som ti aspon nieco protizapalove, aj ked to adresuje len dosledok=zapal a nie pricinu=pravdepodobne nejake zamorenie alebo cinnost nejakych mikrobov, najpravdepodobnejsie asi vyrusov, ked to doslo tak nahle a je to spojene s nervovymi bolestami
Takze niekolko gramov curcuminu(korenina) dumbieru, vitaminu C a aspon 2x600 GDU bromelainu(moze byt az 2x2400 GDU), pripadne 3x40 tisic jednotiek serrapeptazy.
Samozrejme ako vzdy pri nervovuchn poskodeniach velke davky rybacieho oleja(10 gramov) na hojenie poskodenych nervov.
Pripadne odporucam zvysit viralnu imunitu, prostriiedky su viackrat spomenute na tomto fore a najdes ich aj tu:
-odkaz odstránený-

lek

Si si istá, ze je problem skutocne v chrbtici? ved pises, ze ta bolia klby, opuchlo ti chodidlo. Bolia ta rozne klby. Tie lieky co uzivas su na tvoje bolesti dost od veci. Podla mna, ak je to tak ako to popisujes, potrebovala by si komplexnejsie vysetrenie - zapalove ukazovatele a vobec vysetrenie, ci nejde o nejake reumatologicke ochorenie

maik

Ahoj renatecka, napiš mi namail: marek.1@centrum.sk, napišem Ti bližšie, je toho na viac písania, v prilohe Ti pošlem viacej.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neznesiteľná bolesť - Fórum - ZDRAVIE.sk