Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuchnuty clenok

Príspevok v téme: Opuchnuty clenok
simculka

Ahjote, mozete mi poradit..Pred tyzdnom som sa posmykla na schodoch a padla som na nohu. Bolel ma clenok, resp. cela ta oblast clenku, ale kedze to neopuchalo, tak som s tym nesla k lekarovi. O den neskor mi to zacalo cele opuchat, tak som si na to dala stahovaci obvaz a fastum gel. To vlastne robim teraz uz tyzden a stale to mam rovnako spuchnute. Nejako ma to neboli, ked chodim, len ked sa toho chytam. Myslite, ze by som s tym mala ist k lekarovi? Zda sa mi to taka banalita, ist s tym k lekarovi, ale zas ked to mam vkuse opuchnute, tak neviem..Poradite? Dakujem .

pauli 73

ja som to mávala často :))) máš výron resp. vyvrtnutý členok. Skús octanovú masť alebo octanový zábal, keď nemáš poslúži ti aj biele víno(mne toto zabralo vždy), hojí sa to dlho, a nezabudni spevnovat elastickým obvazom alebo bandážou.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opuchnuty clenok - Fórum - ZDRAVIE.sk