bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

wrs

max2: ono by to bolo fajn... naist si nahradu na zabudnutie... no ta babenka by sa mohla dost namotat.. to by nemuslo byt pre nu fer...

max2

nexus, cauko, nebol som tu od vcera, nezavidim ti, poznam to vsetko, co pises, tie lieky na spanie si este neskusil, co? Ty chodis aj do prace teraz? Vies, co ma napadlo? Baby, vy to necitajte! Co keby si si nasiel nejaku babu na zabudnutie? Nemusis ju lubit, len s nou proste budes travit cas, je mi jasne, ze na tvoju byvalu sa teraz nechyta absolutne ziadna, ale mozno by ta to niekam posunulo.... mat milenku a zaroven malicku oporu, hm?

ojka

ahoj nexus, hlavu hore, (: však vonku je krasne, nenechaj si tento den pokaziť (: držím palce
p.s:som tu len na skok, neskôr odpíšem (:

nexus

barborka, bodaj by si mala pravdu...ale je mi fakt blbo...mam strach co bude zajtra, pozajtra atd..mam dnes volno, som doma sam, potreboval by som s niekym komunikovat...

nexus

dnes mam zasa zly den, uzkost od rana...
a neviem , co s tym mam urobit..ziadnu radost nepocitujem, co robite v takych chvilach? mam pocit ze sa mi vsetko vali na hlavu...

tina1112

ja mozem .... kazdeho chlapa... zomrel mi dedko, ktory mi bol ako otec odvtedy sa mi skoncilo stastne detstvo...
chlapi bol aj budu..
jedina laska ktora existuje je medzi matkou a dietatou.. chlap ta opusti ten nema problem dieta ti povie ako ta lubi a zostane vzdy...
vykasli sa na neho..

nexus

...preco u najhorsie myslienky pridu vzdy vtedy, ked sa chystam spat? este pred pol hodinou som bol relativne v pohode a teraz? zacalo mi busit srdce,...? ja chcem kludne spat...!!!!!

nexus

wowo cau :) dnes som v praci, takze o zabavu mam postarane...
ved mate ten baracik, tam je stale co robit...ja viem, aj v panelaku :)
co ste nesli s partnerom niekam na vylet?
ja som s byvalou chodieval vselikade.. do hainburgu na hrad, alebo cerveny kamen...
ved tie spomienky ma nicia...
psa do bytu by som nechcel, ale do domu urcite...
ja teraz trpim takou derealizaciou,
jednoducho sok, ked niekto pore teba prestane zo dna na den existovat...

preco stretko az o mesiac? inak sa cudujem, ze nikto nema zaujem...viem si predstavit, ze by bolo super.. nemusia predsa davat telefonne cisla, da sa aj cez mail dohodnut...i ked mame rozlicne problemy, spaja nas to...
tvoje spravy su tu velmi pozitivne, musis mat sakra pozitivne myslenie, neni tak?