bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

nexus

wowo...o vapne a roztokoch nic neviem :))
..my sme si planovali domcek s byvalou kupit... :( aj o dietatku sme rozpravali... ja by som velmi rad mal...este...ved to....ja uz som sa tesil na vsetko a teraz je to v cudu...
ej veru rad by som dreva narubal, v krbe podkuuril, zienku objal :)
moja dcera ma 17 rokov...a zdalo by sa mi take silene teraz sa na nu sustredovat..take neuprimne...ona ma dost zaujmov... a tieto moje stavy nechape.. o vsetkom vie,co sa stalo, ale sami len cuduje, preco sa vobec trapim...nema este odzite...ona mi dokonca povedala, bud rad, si slobodny ako vtak :))
.. s tym autom som uz nieco musel robit... ide zima.. a derava chladiaca sustava, nic moc.. cize som bol nuteny... a to je taka moja blba vlastnost, ze nieco spravim, az ked musim.. :)
niekedy...:)
..pneumatiky som tiez este nevymenil, to si tiez spravim sam pred domom...:)

no tak vy si tam pekne nazivate,ako to opisujes, rad by som riesil take veci, ako nieco domurovat , zabetonovat,natriet, s drevom by ma bavilo robit, urcite by som si nejaku malu dielnicku zariadil..a zmajstroval nejaky nabytok, z masivu, juuuj to by bol zivot :)
asi budem rozmyslat nad nejakym cielom...to ma asi najrychlejsie postavy na nohy :)
mate aj deticky, ci este len planujete? :)

ojka

ked sa do niečoho púštaš, tak nechod s neistotou a nechutou, či sa to podarí, ale s očakávaním, to je lepšie (: a ked sa nepodarí raz, treba skušať znova....(:
nooo, tak jasné, kvalitný spanoček prajem tebe i ostatným , no a koniec tej skromnosti, aj sebe potom neskôr (;

nexus

..ojka, radosti to prinieslo... :)))no je to parada, ked sa ti podari nieco, do coho ides s nechutou...a neistotou, ci sa to podari :))))
dufam ze budeme dobre spinkat... :)

wowo1

jasne nexus, ze sudena laska a nesudena, to moc neverim.Ako vravi dr.Plzak, neexistuje osudova laska.Vzdy pri vybere je aj racionaita, aj ked skryta podvedome.Mozno ta tvoja vie ze to je takto lepsie a ty to neches prijat, nesuhlasis s tym. Byva aj potreba vlastnit toho druheho cloveka silna...Podla mna vlastnime len seba aj to scasti.
Preco sa nesustredis na dceru? ona to ako vnima? je uz velka?
Silit veci neni az taky problem mozno pre vodcovske osoby napr v praci dosiahnes tym aj uspech., ale prave v laske je to presne opacne,cim viac talcis na pilu tym ti clovek ujde.Cim viac som bola nedostupna tym viac ma chceli a tym som ich viac nechela.a opacne.Ono to je trochu hra na macku a mys:}
no manualna praca,socik mal pravdu Liecba pracou,,,teraz sa to vola art terapia:} Nam odisiel motor tak sme zahnali do auta novy,a potom menime disky na zimne pneumatiky a tak,,,a ideme betonovat a malovat domcek,tak bude cez vikend zabava,, zhanam si info o penetracnom roztoku a vapne.Nevies ako sa postupuje pri vyvapneni? Odporucam menit byt za domcek ,my me to urobili pred pol rokom z Ba sme sa odstahvali 35 km na dedinu a nikdy viac panelak.teraz sa sice zle predava,ale panelaky este pojdu dole a ako keby v panelaku je nakumovoana atmoska ala sardinky a vetky tie ludske problemy atd..na dedine na zahrade nemas cas a to este kurime drevom tak rubeme drevo po veceroch tak sa pekne ukludnis.
Urcite je co reknostuovat u teba doma, tak sa do toho pusti, ja som minule malovala zarubne...zaspis ako decko,,s toho riedidla na lak:}}

ojka

ahoj nexus, prepač, dnes nie som vo svojej koži, taká nemastná neslaná, a necitila som sa fit, tak som si bola nachvilku lahnuť....nech nesedím len pri PC. Aaaa, tak teda gratulujem k uspešnej oprave,no vidíš kolko radosti to prinieslo (:

nexus

ojka ahoj , co je s tebou? neozyvas sa :) ja som uz auto opravil, tesim sa :)co si robila? taka to manualna praca, a este ked sa ti nedari, je fakt na depku najlepsia...zabudnut.. a nakoniec sa mi to podarilo :))) aom stastny :)) mozem sa zasa vozit :))

nexus

datelinka.. s takou nechutou som do toho isiel...lebo som neveril, ci sa mi to podari...ci hadica co som zohnal bude pasovat...uz som opravil...tiekla voda, derava hadica, pol motora som musel demontovat skoro...a chladic tiekol...zacal som neskoro, takze ma stihla tma... aj som sa vyzuril pri tom...ale poviem vam...toto ma tak odputalo od tych utkvelych myslienok, ako asi od rozchodu nic...
musel som sa sustredit na to, ako toto povolim, tamto dotiahnem...
a ten edorfin, ked sa mi to vsetko podarilo... dokonca aj chladic sa mi podarilo zapchat takym praskom co sa naleje do vody..ale mat tak domcek a nie tento poondiaty byt v panelaku, tak by som majstroval...som ten typ....mam radost...:))ak chcete sikovneho chlapa do chalupy, tak sa hlaste :)))))))))))))