bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

nexus

ludkovia, dnes sa mi podarilo spat aspon 5 hodin, pod dvoch dnoch skoronespania, to je velka ulava...dufam , ze to tak bude pokracovat..

nexus

povazanka, dialnicu sme si boli pozriet...
je to uzasna stavba...uz som zas doma a zas nemozem zaspat...uz od pol desiatej lezim v posteli a je skoro polnoc..o piatej rano musim vstavat..

povazanka

ahoj nexus , zdravim ta , som z PB ...

ako sa ti paci nasa budujuca sa dominanta - dialnicne premostenie , ked si bol u brata ????

neboj sa nespavost prejde , len nesustreduj cely den myslienky na to ako zase nebudes spat , nic neznasilnuj , nechaj tomu volny priebeh ...

ojka

ja som šla 15.10, ked sa dá, tak si vyberám také vlaky, čo maju konečnu v ZA, tie nie su také plné, alebo si potom kupujem miestenku, nestojí to vela, a stale lepšie ako stáť 3 hodiny v preplnených priestoroch (: