bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

nexus

majo a dostal si sa z toho bez tabletiek?
ako si travll volny cas? chodil si viac von, alebo si sa uzatvaral do seba?

majo_sk

nepotesim ta.. ja som sa rozisiel po 2 a pol roku s priatelkou, len tak zo dna na den ma opustila a 2 az 3 mesiace som nemohol poriadne spavat. to je asi normalne, ze sa tym clovek trapi. Mal by si robit nieco co ta unavy.. nejaky sport, alebo nieco narocne. Ale presne viem co asi prezivas, lebo som to tiez zazil. Je to uz 10 mesiacov od rozchodu a okrem toho sklamania a zlosti k byvalej, uz som celkom v pohode.. niekedy pridem z prace a pospim si hodinku, dve a potom v noci spim ako zabity ;) Podla mna to chce len cas, inak ako vytrpiet si to to asi nepojde. Je mi to luto, ze ti to tak musim napisat, no u mna to presne takto bolo.. Prve 2, 3 mesiace boli hrozne, spanok ziaden ale potom sa to zacalo upravovat.. uvidis, ze aj u teba pride nejaky zlom a vtedy si tvoja hlava povie "dost, stacilo" a zacne sa to zlepsovat.
Vela sil a fajn den :)

veva99

Ahoj nexus. Všetci sme si už asi prešli rozchodom. Neviem dôvod síce pre ktorý ste sa rozišli.No poviem ti, že aj ja som sa rozišla s priateľom po 3 rokoch chodenia. Bolo mi na zbláznenie, nechutilo mi jesť, stratila som zmysel života, cítala som sa sama a opustená.Bola som nahnevaná a už v živote som ho nechcela vidieť. Začala som čítať knižky o tom, že niektoré veci sa ti
stávajú z určitých dôvodov a že to tak má byť. Keď som videla tie zamilované páry okolo bolo mi smutno. Potom som si povedala, že už mám toho dosť- takto sa žiť ďalej nedá.Každý máprávo na lásku aj ja. Začala som chodiť viac von s kamarátmi, povedala som si že keď budem mať stretnúť tú pravú lásku tak ju stretnem. A vieš čo vôbec sa mi nederali od rozchodu sa na mňa lepilo otrasné typy a potom som stretla bývalého- porozprávali sme sa a všetko sa dalo do poriadku. Boli sme síce bez seba 3 mesiace, ale stálo to zato, asi sme potrebovali pauzu.Teraz aj s tou prestávkou sme už spolu 6 rokov. Chcem ti tým povedať len toľko, že teraz ti je síce hrozne, no život je krásny a treba sa tešiť aj z maličkostí. Ak to bude tvoj osud vrátiš sa k bývalej ak nie nájdeš si inú priateľku, ktorá ti bude súdená. Všetko sa deje z nejekého dôvodu. Začni sa venovať nejakej aktivite, možno pri tom spoznáš super ľudí. A ak sa ti zle spí, kúpsi čaj na spanie, pusti si dobrý film s kamošmi. Proste vypadni z domu, neľutuj sa a hlavne nebuď sám.

nexus

ahoj Rush, dakujem za podporu...vcera som spal 6 hodin...tak som sa tesil...
ale dnes ledva 4 aj to som sa 5 krat minimalne zobudil...
od druhej som hore.. a do roboty idem na pol siedmu...
cvicil som vcera, behal...robil relaxacne cvicenia, dychal do branice...
a takto to dopadlo...
a ty sa mas ako :)

RUSH

čaves,ospravedlnujem sa ,že som tu nebola,no ako vidím,zmákol si 5 hod.spánku.super....som rada pre teba....
ty to prekonáš,my ti pomožeme,podržíme,neboj sa....
vždy si spomen,že niekto na teba myslí,ajked nie je zrovna na pc....som rada

barborka19

krásne ránko:)) nexus skús jogu alebo nejaké relaxačné cvičenia ... v Blave toho je určite veľa, môj názor je, že sa musíš naučiť relaxovať a uvoľniť telo a myseľ ... naozaj skús to:) lebo takto si len v napätí a nabaľuje sa to zbytočne ...držím palce a zajtra chcem pekne od teba odpoveď čo si našiel:))zatiaľ paaaa

nexus

barborka...chcel by som...to zvladnut...
zalezi, ci to vydrzim...
...ono to je tak...pozname stavy sklucenosti a smutku vsetci, ale vzdy sa aspon na par hodin, poberieme na spanok...
ktory nas lieci...hrany bolesti sa otupuju,
da sa povedat, ze utecieme, aspon na par hodin od starosti do ineho sveta, ktory nas nabije enrgiou do dalsieho boja..
ja teraz nemam kam "utiect" pred tymito starostami, lebo nemam kam, spanok je v cudu...
napatie ostava...nema kam ist..
tato brana mi je zavreta...
lomcujem s mrezami a nic...
ludia, vazte si spanok, nieje to samozrejmost...