bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

barborka19

ahoj nexus:)) ty celkovo veľmi citlivo až príliš reaguješ na zmeny v tvojom živote ... s týmto by si mal popracovať.

nexus

sun...ja sa fakt snazim..ale bez spanku a 24 hodin denne sa to neda.. potrebujes nabrat cestvych sil...a ked nemas z coho...cez den je to najhorsie...
vecer sa aspon ukludnim troska...
bola si uz niekedy fakt uplne zufala?

sun0808

Musis o seba dbat,je jasne,ze este stretnes niekoho do zivota,kto ta bude milovat,potrebovat zdraveho...musis si rozkazat,je to za mnou,ostali spomienky,ale caka ma nieco,co za to bude stat.aby si si nenavodil dalsie problemy,ktore bez spanku pridu.mna ked nieco *bolelo*,cvicila som a cvicila.

nexus

..chodim behavat aj do posilovne...snazim sa ako viem...ale este aj v robote prislo stesove obdobie...to mam dalsi "impulz"...
vcera som spal aspon 5 hodin , to ma tak nabudilo, ze som bol doobeda uplne fit...ale poobede ma v praci tak rozrusili zmatky, ktore sa chystaju, ze sa to uz miesa vsetko dohromady...
neviem si pomoct z tohoto zacarovaneho kruhu...

sun0808

ano nici,ale prameni z tvojho smutku.kamoska pracovala ako casnicka,chodievala domov tak vycerpana,ze si dala akurat pohar vina.ulozila sa o polnoci,tak o 2hej zaspavala.je prvda,ze sa zobudila az rano,cize nespavost to v jej pripade nebola.nerozumiem,ved musis mat v sebe nejaky pud sebazachovy,nejako si povedat,ze je to za tebou.potreboval by si nejaky novy impulz.nechodievas do posilnovne,vybil by si zlost,stretol novych ludi?

nexus

...necpem sa tabletkami...na spanie uz neberem nic...spytaj sa kamosky, ci prezila nespavost...smutok je nieco ine, ako nespat...nespanie nici...

sun0808

mam kamosku,ktora je rok po rozchode nestastna,smutna.necpe sa vsak tabletkami.uvazuj....ludia prichcadzaju o partnerov,manzelov...myslis,ze ich to neboli,ze spavaju sladko?nic by sa ti nestalo,keby si bol den,dva bez spanku.tak sa prestan lutovat,hlavu hore.je jasne,ze ta cakaju pekne chvile.

nexus

..je normalne, ze som zaspal o jednej a o pol stvrtej som sa zobudil a uz som nemohol zaspat? ja uz neviem, ako dalej...cital som, stokrat zhasol a zapol nocnu lampu...ale uz som nezaspal..tak ja neviem, co dalej...