bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

bingham

Nexus....chlape nevymyslaj....co to s vami je ???? ved take udalosti sa riesia s usmevom.....a ty nemozes spat...este som nezazil v zivote situaciu pre ktoru by som nemohol spat.....

Nooo ale ked ta to lame....tak sa drz a rychlo zabudni - ved to nie je probleeem - vies kolko je len tu v BA holiek....:))))

pauli 73

nexus, upraví sa to samé, je normálne, že nevieš spávat lebo máš problém...ale počase sa upraví...z liekmi by som počkala...

nexus

ludkovia moji...ten den sa este da vydrzat..najhorsie je to, ze vecer clovek zostane sam...so svojimi myslienkami...ako potom lahnut do postele a spat? myslienky si idu svojou cestou a pridava sa aj strach, ze zasa nebudem spat...
dali mi na pohotovosti zopyclon..
tvrdili, ze nieje navykovy..
velmi nerad by som upadol do zavislosti na nejakych liekoch, ved vsetci co si tym presli, vravia,, ze to je peklo
tak neviem...ako by to mohlo prebiehat? ked budem spat malo, bez liekov, upravi sa to same? na tuto otazku si neviem odpovedat..

alexa1

...A stala vobec za to,aby si sa tak trapil?Bola niecim vynimocna?Myslis ,ze uz nikdy nenajdes holku?Preco si neveris?...

usiko

nexus, vsetko sa deje preto, lebo sa tak diat ma, teda vsetko ma svoju pricinu, aj vas rozchod......rozisli ste sa preto, zby vas oboch stretlo nieco lepsie, pretoze obaja ste sa poucili zo svojich chyb, ktore ste vo vztahu robili.....

Takze zlatko, urob hrubu ciaru, zamestnaj sa niecim, rozpravaj sa s kamosmi o sporte, o praci, o skole, sportuj a ber to tak, ze niekde na teba caka nejaka lepsia.....

pauli 73

nexus, neuveríš ale rýchlo lebo ja som sa stále utvrdzovala, že som urobila dobre a nikdy som to ani na sekundu neolutovala. Ani ty nelutuj, všetko sa deje preto lebo to má svoje opodstatnenie. Vieš aj mne ked mama hovorila,že neboj bude dobre, nemohla som jej uverit, lebo som si bez neho nevedela predstavit život a vidíš :))) Rozptyluj sa, nesed doma, rob hocičo len nesmut! Uvidíš, že si na mna spomenieš ked si budež ležkat v posteli s novou láskou..ale v trom zmysle, že som mala pravdu :)))

nexus

nevadi pauli, ten medzernik nieje poznat..:)
najhorsie je, ze mi to zapricinilo tu nespavost... a fakt neviem...ako sa to moze vratit do normalnych kolaji...po nicom viac teraz netuzim...
ked malo spis.. tak ta to po case uplne rozhadze...
ty si sa ako dlho trapila,po tej udalosti s manzelom?