bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

pauli 73

nexus ale takto si sám ubližuješ, pozri nie si ani prvý ani posledný čo má za sebou rozchod, ja som sa rozviedlalebo muž mal milenku a všetko som prežila lebo inak to nejde!!! A teraz som stastná prestastná a ver,že ex mi ani trochu nechýba aj ked som ho milovala velmi a dakujem Bohu, že si našiel frajerku lebo by som nikdy nestretla takfantastického chlapa ako mám teraz, skutočne ja každému hovorím,že ho mám za odmenu :)))a týmto ti chcem povedat, že neopustaj sa, nebola to posledná žena ktorú budeš milovat, ver mi a nestoji ti za to sa takto opustata ničit si zdravie...

nexus

diky pauli za prispevok a radu..skusam vsetko...ja som behaval a cvicil aj predtym... vcera som bol behat, aj v posilke, vecer som bol v kine no a ale tato noc bola hrozna... vobec som nemohol zaspat..sedel som pozeral televizor a dal si dva pohare cerveneho vina, zevraj to je sedativum.... branim sa liekom..ale o tretej v noci som sa neubranil.. a dal si hypnogen a neurol..spal som do osmej, ale zobudil som sa vo velmi zlom stave....fakt nevladzem...bol som na pohotovosti, pichli mi injekciu diazepamu, dosiel som domov a lahol si a spal som asi len hodinu,,, aj to ked som sa zobudil, busilo mi srdce...teraz som doma, lezim v posteli a fakt netusim....ako z toho von

Fallo

nexus- musis si to odzit...neda sa to inak.
Kazdy kto to zazil vie,ze len cas to zahoji.
Bud s priatelmi.....pozri si dobru komediu...venuj sa niecomu pricom nebudes mat moznost rozmyslat nad niecim inym...
Ziadne témy ani filmy na temu lasky....
Drzim palce a nech to mas uz za sebou.

pauli 73

nexus,problém je v tom, že pred spaním by si nemal myslieť na rozchod a všetko dookola si premietať čo keby...podľa mňa je to len prechodné obdobie kým sa nevyrovnáš z rozchodom, takže treba popracovať na tomto a potom začneš aj dobre spávať.
skús chodit viac medzi ludí, najdi si nejakú činnost čo ta unaví, napr.posilnovna, beh...