bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

nexus

buchto... ved vitaminy dodam...
ale za pokus to stoji...vycerpat sa maximalne...
zajtra pojdem aj do mechu zabuchat...
asi v nom budem vidiet seba... neviem si odpustit..ake chyb som narobil v zivote...
teba co trapilo, alebo trapi?

buchto

enormna fyzicka namaha bez dodania mineralov a vitaminov narobi este viac problemov v noci spat..

uz si skusil ten mech?! bicykel nechaj doma, zaboxuj si a bude lepsie ;)

nexus

RUSH...tie periny mi stacia, nebudem ti sypat sol do rany...
pocity mame podobne.. derealizacia...
beznadej...

..co sa tyka ludi.. ludia nemaju radi porazenych...a daju ti to pocitit..ked niesi vo "svojej" kozi..staci nejaka poznamka a uz to beries vztahovacne, ..
to co by si si ani inokedy nevsimla...

..ja si uvedomujem, ze uz mam aj falosne dojmy.. subjektivne sa mi zda, ze je to uz na mne vidno..a "vsetci" vidia, ze sa sypem...
schudol som...

skodi nam to...

ty uz vies, co budes robit zajtra?
mas nejaky plan? tesis sa na vikend na nieco?

Mima_282

Nie nie nic som nebrala ja som si skor precitala nejaku knihu dobru hlavne psychologiu a bolo mi dobre.To mi inak najviac pomahalo vtedy citanie.No a spat som mohla uplne v pohode ,len niekedy sa mi zvykli snivat somariny s byvalim a potom som cely den rozmyslala nad tym a tak ale dni su pre mna stale tazke...

RUSH

no ja si hovorím,že ešte ,že mám tú prácu,inak som v keli,dnes zohnat zamestnanie nie je bohvie čo,preto sa zameriavam na to,aby som neurobila žiadny kiks,aj napriek tomu ako sa cítim a čo sa deje okolo
ludia radi zneužijú tvoju slabost,ajked momentálnu a označia ta za neschopného,pozor a drž sa
ja som si dnes opet prestahovala periny ...zobrala polku neurolu a rozmýšlam ,čo bude zajtra,hlava mi ide roztreštit od napatia a stresu,tiež som akási stratená a neviem nájst cestu ktorou íst

nexus

RUSH...to uz je taka zmeska vsetkeho, prestava ma bavit chodit do prace..rozmyslam o svojich perspektivach...viac ako ta zena, ma uz zacina trapit moj osud.. ako skoncim, ako dopadnem...sak takto mozem prist aj o pracu...
ked sa to bude zhorsovat...

a co tvoj problem? uz sa nieco zmenilo?

nexus

mima.. a brala si nieco? ci ti to nespanie preslo same?
ja uz od zaciatku oktobra s tym bojujem.,...
dni by som vydrzal... ale noci sa bojim.. viac..

RUSH

rozmšlala som nad tebou,lebo je to velmi dlho,a terz čo tu čítam,je už len o liekoch,k čomu neviem prispiet,len ma mrzí,že sa ti nedarí nájst tú správnu cestu ako z toho von,čo ti velmi prajem
ešte stále ti na tej žene tolko záleží?alebo je to len o samote ako takej?

nexus

RUSH... poviem zbrucha, ja taky zvyk nemam, take tie "gycove" akty mi nic nehovoria, ani ma "nevzrusuju" :)
robia to mozno preto, ze ich vzrusuje, ked na tie akty padnu do oka nejakym pritazlivym babenkam a myslia si ze v nich vyvolaju steklive myslienky a dojem, ze majitel tych "tapiet" je nejaky vasnivy macho, myslim, ze muzov vzrusuje, ked v ich pritomnosti nejakej pritazlivej , pripadne aj "nedostupna" zene prebehnu hlavou hriesne myslienky a oni mozu pozorovat jej reakciu...
mozu byt aj ine dovody...

ten moj napad je mozno len vysledok mojej domyslavosti...

inak je to take klise, vylepene hole baby v skrinke na monterky, a pod..
to uz jaksi "zludovelo", takze majitel ani sam nevie, preco to robi...
ako my vsetci niekedy nevieme, preco robime to , ci ono,
ako aj ja neviem, preco sa trapim...
uplne zbytocne..

Mima_282

Ako dlho uz nemozes poriadne spavat ? Mna to preslo tak za mesiac,no a rozisli sme sa s chalanom pred 3 mesiacmi ,ale spavam v pohode len dni su hrozne. :( vtedy ma napadaju hluposti