Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Španielsky jazyk

jeanny

je to sice velmi pekny jazyk ale az taky lahky veru nie je :( ja som bola teda dost prekvapena ked som sa ho zacla ucit. najma slovesa a casovanie - maju cez 10 casov, v kazdej osobe iny tvar a vsetky pouzivaju v beznej reci. uz sa ho par rokov ucim a stale nie som schopna komunikovat. alebo to len ja som taky vyrazny antitalent?

ojka

tiež súhlasím s tým, že je to veľmi krásny jazyk a v porovnaní s ostatnými cudzími jazykmi má aj oveľa ľahšiu gramatiku (:

ATIDE/ESMERA

Ak Ti môžem poradiť, tak španielsky jazyk je veľmi ľahký a veľmi krásny. Uvažujem, že ho pôjdem študovať, vyhrala som kedysi aj celoslovenské kolo španielčiny v Iuvente v Bratislave. Klikni si na google Julio Iglesias - Manuela, alebo iné piesne, čo tam sú, a budeš len počúvať tú zázračnú krásu toho jazyka. A španielčinári majú výhodu, lebo dnes každý študuje už len anglinu, neminu, poprípade franinu. Daj sa do toho, držím palce. Môj mail, keby dačo, je: durcova2@post.sk

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Španielsky jazyk - Fórum - ZDRAVIE.sk