Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otec Alkoholik

Príspevok v téme: Otec Alkoholik
diabetesik

prosim poradte co mam robit?moj otec lubi zahrat automaty spolu prehral už cez 600 000 ako mi to aj mama povedala za byt dlzime 30 000 a moj otec si nie a nie poradit vzdy ked ma volno sa ozere jak svina napriklad teraz a vzdy chodi hrat automaty na liecenie nad tym som uvazoval ale on by to musel suhlasit a jeho odpoved nato ked mu nieco vycitame je ze to su jeho peniaze on si ich zaraba on ich pouzije jak chce ale to sa uz neda prosim poradte co s tym

darika

diabetesik
Hovori sa,ze je najhorsie sa starat do druhych,lebo vzdy z toho vyjdes najhorsie.Ale horsie je to,ked je to v rodine a tyka sa to aj teba.Mal by si sa najprv porozpravat s maminou.Co a ako mieni ona,pretoze ty mu mozes dohovarat,pokial ona s tym nic nerobi.Vies,niektore maminy ani nie,ze nechcu,ale maju strach zacat odznova.Su tam majetky a ich delenie aj so vsetkym vsudy a niekto si radsej najde vyhovorku,ze to nie je take zle a ze to bude lepsie...Ked uz mamina s tym nic neurobi,ty ju mozes akurat branit ked sa nieco deje.Ale treba si tiez dat pozor.

diabetesik

no to s dlhami je pravda aj vsetko ale moj oco je schopny setkeho a mam neda ani o rozvod ani na nic ja som dohovaral nech mu daco povie ale u nas to je tak ze moj oco ked je pijany on si na druhy den nepamata ked som bol mensi mamu aj udrel ale teraz uz som vyssi nez on tak predomnou to nerobi iba nadava nanu ale na chate ju minule vrajze udrel tak a este pritom ked chyti chutky na sex abo daco take tak hlavne vtedy lebo moja mama napriklad nechela tak preto jej dal

jajka001_

to musi riesit tvoja mamina, cim skor, nech da na sud rozdelit spoluvlastnictvo manzelov alebo nech sa aj poda ziadost o rozvod. lebo vas zavali takymi dlzobami ze sa z toho nevyhrabete dlhe roky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otec Alkoholik - Fórum - ZDRAVIE.sk