Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Primer ... na co sa to pouziva?

Príspevok v téme: Primer ... na co sa to pouziva?
sisik sisa

ahojte babenky ... estelen zacinam sa ucit robit gelove nechty ... dostala som celu sadu...ale nieje po slovensky aj na geloch a vsedkom je nejaka madarcina ci co to..vsedko ostatne viem na co je ale tento Primer fakt neviem :( docitala som sa nieco take ze aby nechty dlhsie vydrzia ale aj tak neviem ci to dat najskor aj pod tip alebo na neho..prosim poradte :) dakujem mooooc .. kazda rada dobra

sabina123

Ja by som sa chcela opytat, ze chcem si robit vlastne umele nechty a zatial uz mam vsetko len uv lampu nie. ked si spravim 1 nechet bez lampy ususi sa mi gel???dakujem

petka333

sisik sisa ja ti poradim aby si isla na dama.cz do diskusie nechtarinky zo slovenska....je tam plno bab ktore ti rady poradia a nie len o nechtoch....fakt si tam klikni

sisik sisa

Dakujeeem uz mam v tom jasnejsie :) vcera som si ich robila prvy kraaat jee :) su pekne ale ta prava ruka :D no trosku na krivo ..ale nejako som to vypilnikovala aby to vyzeralo rovno :) dufam ze sa to naucim :)

e-kozmetika

Primer ako uz bolo napisane, pouziva sa na lepsie prilnutie gelu a akrylu na prirodne nechty. Po zmatneni prirodneho nechtu a odmasteni. Nanesies primer iba na prirodny nechet, aj ked mas primer nalepeny tak iba na prirodny nechcet nanasas primer. Potom zacinas modelovat nechtik. Primer nanasaj este pod tip , alebo po nalepeni.

sisik sisa

no ved do goodle som si to dala a vyslo mi vlastne to co pisala Pauli 73.Ale ja mam to som nic take nenasla ..ja lepim tipy na nechty a nevedela som ci to mam dat ked vybrusim prirodny necht dam ten primer a potom nalepim tip....alebo az jed nalepim tip..vynbrusim ho a dam ten primer .. tak to neviem :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Primer ... na co sa to pouziva? - Fórum - ZDRAVIE.sk