Babský pohľad na oblečky a uniformy

Kabo

alzbee - To by bola škoda kebyže to trčí v skrini. Áno tie veci sú dosť drahé, ale mám pár stránok kde sú celkom fajn ceny. Ani nie, chcel som skôr vedieť čo na to vravia aj nežnejšie pohlavia:)Je veľmi milé, že by si sa v nej snažila splniť jeho očakavania.
PS: tú scénku by som si pozrel :):)

Elwine

ja som sa dala pred polrokom nahovorit na jeden cipkovany komplet s podvazkami... :) a partner to celkom ocenil, mohol na mne oci nechat... :) a pred par dnami som si objednala nieco na podobny styl...:) ale tie sestrickovske, upratovackovske ma popravde nejako nelakaju.. :)

alzbee

Kabo-dakujem za ponuku :D :D ale momentalne nemam priatela, takze by mi to zbytocne trcalo v skrini :-P a najprv by som si musela na take pradelko zarobit, pretoze su to vcelku drahe vecicky...a co chces priatelke nejaku uniformu kupit a zistujes, ze ako to vezme?:)) ako, keby mne priatel daku uniformu kupil, tak by som sa snazila splnit mu ocakavania, ale urcite by som musela mat trosku alkoholu v sebe, aby som sa odhodlala na zahranie nejakej scenky :-P lebo ako sa poznam, tak ja by som sa urcite smiala pri tom :D :D

Kabo

Nejaká tá scénka na doktorku a pacienta by bola zaujímavá, by som sa nechal ukecať:) Korzety sú tiež veľmi pekné, z akého materiálu by si chcela ten korzet alebo to sexi prádielko? Ak chceš môžem Ti s tým pomôcť, mám pár celkom dobrých stránok.

alzbee

Zalezi od typu baby:)) lebo nie kazda ma na take guraz :-P mne osobne sa take uniformy nejak extra nelubia, ale zase moze to spestrit vztah a zahrat si nejaku scenku na ziaka a pani ucitelku alebo doktorku a pacienta:)) ja napr. strasne tuzim po korzete, nejakom ozaj sexi pradelku:)