Moje cvicenie

Príspevok v téme: Moje cvicenie
MajinQaaaaa

caaawtee:))chcela by som este 5 kg zhodit,ale tak poriadne si dat do tela:)a vela sa hybat aj chodit peso ako sediet,alebo vylihavat po skole:)Zatial moje pohybove aktivity vychadzaju takto:
Pondelok-1h fitko/z toho 30min beziaci pas a stepper/
Utorok-asi tiez fitko
Streda-1,5h tanec
Stvrtok-1,5h tanec
Piatok-salsa aerobik 1h
Sobota-plavaren
Nedela-beh?
Myslite ,ze za taky mesiac by sa mi mohla troska vyformovat postava??

karioll2

toho pohybu mas vela,telo musi aj relaxovat a srdce obzvlast
dietu aku mas dlhodobo nevydrzis,na ranajky mas vela sacharidov,na obed vela bielkovin

MajinQaaaaa

No tak napr.dneska sem dam:)
Ranajky:2mensie chleby so syrom a sunkou,lahka activia s vlockami
Obed:rybie prsty,tofu,zelenina
Vecera:2jogurty
Len mam taky problem,ze od teraz sa nebudem stravovat doma,a strava bude taka klasika obed aj vecera maso ryza alebo zemiaky tarhona a tak nieco:)
Malo jem maso vlastne len kuracie a ryby,bojim sa ze by som pribralaz takej kombinacie ze dake maso zjest a este k tomu priloha z ryze zemiakov ked uz tak zelenina,ale aj tak tie masa obsahuju vela tuku neviem aku maju tepelnu upravu neviem myslite si ze ked len hydinu budem jest a ryby moze mi dake vitaminy chybat?napr.zelezo?

jajatko

Myslim si, ze je fayn, ze striedas anaerobne cvicenia s aerobnymi, takze pri chudnuti zaroven neprijdes ani o svaly, ale naopak - pravdepodobne si ich este lepsie vzpracujes, no cvicit kazdy den asi nie je dobra volba. Viac by som sa sustredila na stravu, najma na dostatok bielkovin ak chces spevnit telo plus samozrejme ostatne zlozky a vitaminy v priaznivom pomere nesmu chybat. Ako sa stravujes?