Parťáčka na chudnutie nie len cez počítač

Príspevok v téme: Parťáčka na chudnutie nie len cez počítač
8ala8

ahojte takže táto téma je čislo len o nájdeni parťáčky na chudnutie. žiadne skúsenosti s chudnutím ani nič podobné. Pokiaľ chcete nájsť parťáčku napíšte od kiaľ ste. Pokiaľ si tu nájdete niekoho z toho istého mesta alebo okolia stačí si vymeniť kontakty, dať už len dokopy a začať. Je to niečo ako zoznamka. :D viete ako sa vraví dvom sa lepšie chudne ako jednému. Predsa keď máte parťáčku s ktorou sa aj osobne stretávate podporujete, cvičíte a tak je to iné a lepšie ako len prázdne slová v počítači. Tak veľa šťastia v hľadaní tej svojej.

synti

Tinia21, no ja som tej babe napisala, a my sme sa dohodli, mohla by si jej tiez napisat, sak mail tu bol spomenuty... a mi vravela ze je teraz chora, ale ze buduci tyzden sa stretneme a bude nas asi dve, tri baby..
Uvidime

8ala8

lulu645
ahoj ja som z Vrutok ale v ZA som častejšie pretože mam tam chalana. smiem sa spýtať koľko máš rokov?

synti

lucia457, no teda sa aj tesim, isla by som do toho :) len ju musim najskor poznat

Tinia21, popripade sa mozme aj spolu s tebou stretnut, ak by si chcela

lucia457

jj jasne :) pokial viem, tak je teraz chora, ale urcite nebude mat problem to vsetko porozoberat a vysvetlit ti :) ona je taky hrozny perfekcionista a ver tomu ze ta bude tak kontrolovat, ze si nedovolis to porusit :D hh, ale s mierou, neboj :D v tom sa mi to lubilo,,no ved uvidis :) drzim palce,,potom sem sem-tam napis ako to ide, ak pojdete do toho :)

lucia457

No my sme kamosky, takze ja som neplatila :P ale viem, ze ma uplne minimalne ceny...hlavne sa plati za treningy, ale tie si mozes aj nemusis davat,,aj ked je lepsie, pokial aspon 2x do tyzdna chodis trenovat s nou aspon dovtedy, kym sa nenaucis co a ako...
A potom sa uz len stretavate jeden krat do tyzdna a rozoberate vase pokroky, motivujete sa a samozrejme vam presne naordinuje co dalej:) je to fajn...je to fakt sikovna holka :) ... Viem ze to ma riesene rozne, ze napr si to mozes predplatit na mesiac aj s treningom a potom to mas lacnejsie...ale pokial chces len tie stretka, tak ta to na mesiac vyjde max 18EUR a to je fakt nic podla mna..a pokial chces este k tomu treningy tak je to viac..ale to uz zalezi na tebe,,sak jej napis,,ona ti rada poradi,,je strasne fajn :)