Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PRIESTORY

darika

Timo
Nezabudaj,ze ona je starsia a tym padom rozmysla o vela vela dopredu ako ty.Su zeny,ktore nepovedia,len chcu,aby sa ten ich zdohadal.Je pekne,ze ste si presli kadecim,ale toto je dost podstatna vec.Co dalej?Ako?Zeny v jej veku uz rozmyslaju nad rodinou,maju deti.Vy ste spolu 2 roky,co je primerana doba.
Moja rada,ak sa nerozhybes,utecie ti.

lenkan....

Jasne ti hovori: Zacni rozmystlat dospelo a zodpovedne. Nas vztah zasiel do roviny, z ktorej ho treba posunut na vyssiu metu. Ak to nespravis ty, zbytocne stracam cas...

Za seba ti hovorim, ze nechapem to, ze netuzis byt s nou kazdy den a zdielat vsetky zivotne okamihy. Rodina, deti, svadba???? Bud si ty este velmi nezrely, alebo s vasim vztahom nie je nieco v poriadku. Ad2: Zda sa mi hlupe zneuzivat rodicovske pristresie tak dlho, ak si zdravy a dokazes pracovat....

Timo001

Darinka,ano sme obaja zamestnany. Ja si myslim,ze to nezneuzivam,ze ma obcas volny byt. Sme spolu dva roky,presli sme si jednou krizou,ale ustali sme ju. Ja mam 27 a ona 32. Urcite sama dobre vies,ze z byvanim to neni dnes vobec jednoduche. Ja to mozem tiez tak riesit,ze raz zozenie ona volny byt a druhy krat ja. Ja mam chatu v Modre a travime tam v lete vela volneho casu. A tiez mozem vymyslat,ze raz pojdeme ku mne na chatu a druhy krat nech ona daaku zozenie,ale zda sa mi to hlupe. Alebo to mozem tiez tak robit,ze raz pojdeme mojim autom a nabuduce nech si ona od niekial zozenie auto......to je uplna kravina. Neviem ci jej zasibalo z tym bytom,ale velmi dobre vie,ze ja nemam moznost mat volny byt.

darika

Timo
Ona ti chce dat najavo,aby si zacal rozmyslat ako dospely muz a nezneuzival rodicovsky byt ako hniezdocko na sex.Zalezi kolko ste spolu.Mate obaja pracu?Ak by ti vystacilo,co takto si zohnat prenajom.Ked by ste si ho aj spolu platili.Nemusis len ty.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PRIESTORY - Fórum - ZDRAVIE.sk