PRIESTORY

darika

Timo
Nezabudaj,ze ona je starsia a tym padom rozmysla o vela vela dopredu ako ty.Su zeny,ktore nepovedia,len chcu,aby sa ten ich zdohadal.Je pekne,ze ste si presli kadecim,ale toto je dost podstatna vec.Co dalej?Ako?Zeny v jej veku uz rozmyslaju nad rodinou,maju deti.Vy ste spolu 2 roky,co je primerana doba.
Moja rada,ak sa nerozhybes,utecie ti.

lenkan....

Jasne ti hovori: Zacni rozmystlat dospelo a zodpovedne. Nas vztah zasiel do roviny, z ktorej ho treba posunut na vyssiu metu. Ak to nespravis ty, zbytocne stracam cas...

Za seba ti hovorim, ze nechapem to, ze netuzis byt s nou kazdy den a zdielat vsetky zivotne okamihy. Rodina, deti, svadba???? Bud si ty este velmi nezrely, alebo s vasim vztahom nie je nieco v poriadku. Ad2: Zda sa mi hlupe zneuzivat rodicovske pristresie tak dlho, ak si zdravy a dokazes pracovat....

Timo001

Darinka,ano sme obaja zamestnany. Ja si myslim,ze to nezneuzivam,ze ma obcas volny byt. Sme spolu dva roky,presli sme si jednou krizou,ale ustali sme ju. Ja mam 27 a ona 32. Urcite sama dobre vies,ze z byvanim to neni dnes vobec jednoduche. Ja to mozem tiez tak riesit,ze raz zozenie ona volny byt a druhy krat ja. Ja mam chatu v Modre a travime tam v lete vela volneho casu. A tiez mozem vymyslat,ze raz pojdeme ku mne na chatu a druhy krat nech ona daaku zozenie,ale zda sa mi to hlupe. Alebo to mozem tiez tak robit,ze raz pojdeme mojim autom a nabuduce nech si ona od niekial zozenie auto......to je uplna kravina. Neviem ci jej zasibalo z tym bytom,ale velmi dobre vie,ze ja nemam moznost mat volny byt.

darika

Timo
Ona ti chce dat najavo,aby si zacal rozmyslat ako dospely muz a nezneuzival rodicovsky byt ako hniezdocko na sex.Zalezi kolko ste spolu.Mate obaja pracu?Ak by ti vystacilo,co takto si zohnat prenajom.Ked by ste si ho aj spolu platili.Nemusis len ty.