Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sauna

SOFFA

mozes si zobrat zo sebou uterak,taky vacsi,alebo niekde zapozicavaju aj plachty-nezabudni flasku nejakej stolovej vody,ta je dolezita.mala by si byt 10 minut v saune a 15 v odpocivajucej miestnosti a to 3 krat za sebou.najprv bud dole,je tam podstatne chladnejsie,pri viacerich navstevach mozes ist aj hore.teplota v saune sa pohybuje okolo 90 stupnou,..najlepsie sa odporuca chodit do sauny v zime.

karioll2

marusko
mala by si ist k lekarovi,lebo mozes mat problem s cievami alebo srdcom a vtedy by si nemala ist do sauny
inkognito
dole je chladnejsie predsa ako hore,preto na 1.krat by mala byt dole aby vedela ako zvlada teplo a preto iba 5 minut.
plavky v saune?iste,kazdy sme nejaky

[zruseny1]

karioll to vazne?:) tie schodiky nechapem :) mne to bolo vzdy suma fuk, som trubka..nabuduce si dam pozor ..nemyslela som si, ze aj na saunu existuje navod :) ale uz budem vediet

marusko222

mozem mat aj ja jednu otazku??
Vzdy som mala a aj mam problemy ze v prilis velkych horucavach, alebo naopak v zime, v stresovych situaciach sa cervenam. Je pravda ze sauna tieto priznaky len zhorsuje?...

karioll2

osprchujes sa,utres sa,zavinies sa do plachty sadnes si na plachtu alebo uterak na 1.schodik a sedis.po 5.minutach vyjdes von,osprchujes sa vlaznou vodou a potom pojdes do bazena so studenou vodou a potom do teplej a potom si pojdes na par minut lahnut,ked ti nic nebude,mozes to vsetko zopakovat.v zasade sa chodi nahy a bosy.
ak mas ochorenia srdca a pluc,nemozes ist.mokra sauna je to iste.ked si zvyknes,mozes ist na vyssi schodik.je dolezite sa nie naraz ochladzovat,lebo vtedy stupa systola az na 300 a to uz je smrtelna hodnota.predavaju take gumene kefy,a ako sa budes potit,mozes sa masirovat a drhnut si kozu.po skonceni treba doplnit tekutiny,vyhradne mineralkou,nikdy nie alkohol.staci raz za tyzden chodit

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sauna - Fórum - ZDRAVIE.sk