Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kto je vašim sexsymbolom?

slobodna

Nepáči sa mi táto téma :-( nepáčia sa mi slová ako "stelesnenie dokonalosti", "osoba, ktorú obdivujete", "idol" , "sexsymbol". Takéto tzv. idoly majú puberťáčky a potom z toho vznikajú rôzne druhy ppp atď. Obdivujem ľudí, ktorí to mali v živote ťažké a dokázali prekonať rôzne ťažké životné skúsenosti. Dokonalosť neexistuje, priblížiť sa dokonalosti znamená byť spokojný sám so sebou. Žiaľ, mnohí to chápu ako dosiahnutie spokojnosti so svojím fyzickým vzhľadom a pri tom ide o vnútorný stav spokojnosti.

levicaaaaa

ja zbožňujem zo známych osobností Toma Hanksa... ale žeby to bol pre mňa sexsymbol...to asi nie... ale je sypmatický, úžasný herec a má v sebe niečo, čo ma na ňom baví... ale neviem to pomenovať...

btw,nehádajte sa tu :D

pauli 73

obdivujem seba, zato, že čím všetkým som si prešla som aj nadalej ostala optimista a sexsymbolom mi je môj chlap...a ked som bola malá tak som žrala Darinku Rolincovú a do teraz žeriem jej štýl obliekania, no.

AdamKrt

Zeby to bol pre kazdeho niekto iny - napr. jeho laska bude zaroven aj sexsymbolom, nie ? :)

Ved, ked ju milujes, nie je co riesit :)

uhlie

Taka neexistuje. Ta kocka, co sa ukazuje pred raklamami na joj-ke je pekna, ale pripada mi strasne chuda, ako keby bola anorekticka. Neviete, kto je to?

delphia

clovek ktoreho obdivujem, vobec nie je sexsymbolom, dokonca je zenou. takze obdivovat nie je to iiste ako idol a uz vobec nie ako sexsymbol. zle polozena otazka

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kto je vašim sexsymbolom? - Fórum - ZDRAVIE.sk