Som, či niesom?

Príspevok v téme: Som, či niesom?
Veronika N.

Ahojte, chcela by som sa spýtať či náhodou nemôžem byť tehotná. Cca pred dvomi týždňami som mala pohl.styk podotýkam, že chránený, no neviem či kondóm ostal neporušený... On tvrdí že sa do mňa neurobil, no znervózňuje ma aj fakt že som v ten deň mala plodné dni. Nejaké extra príznaky nemávam jedine abnormálna únava a závraty ale to som mávala aj predtým (dôsledok infekčnej choroby). Takisto mám veľkú chuť do jedla a nafúknuté brucho, občas aj výtok... Menštruáciu mám dostať približne o týždeň,no chcela by som Vás požiadať o napísanie nejakých vašich skúseností, či ste sa s niečím takým stretli a ako to dopadlo. Vopred veľmi pekne Ďakujem za Vaše odpovede.

aluska

ako neviem dievca, ale spermie nevyskakuju z kondomu....ak praskne kondom, tak si to vsimne aj ten naslepejsi clovek..mas pravdu, s tymto sme sa stretli...pise to tu pomaly kazdy den nejaka baba a len ukazuje, aka je neskusena a nezrela, a ze je este decko a nema co sexovat, lebo o tom ale vobec nic nevie...a inak, najlepsia antikoncepcia je abstinencia, takze ti radim zacat s tymto..ty totiz to nemas ponatia co je sex