Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuchnuty clenok prosim o radu

Príspevok v téme: Opuchnuty clenok prosim o radu
Anielik

Ahojte, pred troma týždňami som si na volejbale vyvrtla členok. K športu by som sa chcela čo najskôr vrátiť, no pravdupovediac, neviem, ako dlho by som mala ešte členok nechať "odpočívať", nakoľko mám obavy, aby sa mi to nestalo znova. Apropo kráčať sa mi dá pohodlne. Bola by som rada, keby mi niekto odpovedal, aká doba liečenia sa odporúča na tento najbežnejší úraz, koľko zhruba bude trvať ešte opuch a čo by ste odporučili ešte na prevenciu. Vopred som vďačná za vašu radu.

simka111

Mne teraz z ničoho nič opuchol ľavý členok, neviem od čoho... všimla som si to asi 3 dni dozadu, nič ma nebolí, chodiť aj behať môžem v pohode, sem-tam ma v ňom zaboli ked si to postláčam. Opuchne mi ked chodím, ked sedím dlhšiu dobu tak mi odpuchne, hoci nie uplne... vyzerá to akoby mi rástla nová členková kosť, len je to mäkke. Z čoho to môžem mať?????

pauli 73

anielik, už včera sa to niekto tu pýtal...:), ak si si ho dobre vyvrtla tak rátaj,že sa ti bude liečit aj vyše mesiaca. mne sa hojil prosím pekne 2 mesiace :( na urýchlenie hojenia si kúp wobenzym

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opuchnuty clenok prosim o radu - Fórum - ZDRAVIE.sk