UV lampy. Drahe či lacne?

Príspevok v téme: UV lampy. Drahe či lacne?
alexa29

ahojte kocky.
Chcem sa spytat na rozdiel medzi drahymi a lacnymi UV lampami na gel. A na začiatok ci si mam kupit len jednu alebo hned dve ked chcem robit nechty doma. A viem ze v salonoch mavaju taku velku kde sa zmestia obe ruky. len na nete co som pozerala a nikde nie su rozmery, tak neviem ako si mam vybrat. A kolko asi take lampy vydrzia?
A viete mi poradit nie drahe gely, ktore su kvalitne? dakujem.

e-kozmetika

alexa29: Myslim ze tak lahko ich nezozenies. Aspon ja viem ze mozno v BA je nejaky obchod, ale u nas na vychode nic. Tieto veci sa stale objednavaju na nete. Ale aj keby si bola v obchode mas tam take iste ceny ako na nete. Mozno aj drahsie.

alexa29

Dakujem za rady.
Este jedna otazočka:
kde zoženiem najlacnejsie pritom kvalitne produkty a potreby na modelaž. lebo na internete sa mi zdaju dost drahe tie veci.

e-kozmetika

Ahoj, rozdiel medzi lampami je iba v tom kolko ma ziaroviek a ci ma dispej,vetranie,casovanie. Inak su na jedno kopyto. Hlavne, ze ti na nechtiky svieti uv.svetlo.Doma ti urcite staci aj jedna lampa obycajna, bezne nechtarky maju jednu. Pokial robis jednu ruku tak druhu ruku ma zakaznicka v lampe. Treba nastavit lampu tak, aby zakaznicka nemala problem vkladat do nej raz jednu a raz druhu ruku. Ale ak chces aby to malo zakaznicky lahke tak si kup 2 a pri obe ruky daj lapmy.
U.V.ziarovky v lampe vydrzia dlho. Zalezi od toho ako casto ju budes pouzivat. Ale ked par krat tyzdenne tak myslim ze aj rok dva. Ziarovky potom uz len vymenis ked uvidis ze pri koreni chytaju taku ciernu farbu. Alebo si vsimnes ze uz slabo schne gel.
A gely kvalitne a lacne Truscada. Dnes sme boli na workshope a predvadzala to tam pani manikerka a fakt su uzastne. Pekny den prajem