Moze sposobit DRICLOR a ine antiperspiranty rakovinu?

alis_

no tak uznavam, ze ta Nivea nie je bohvieco, lenze ja sa celkovo potim o nieco menej nez vacsina ludi, neviem cim to je, takze mne to az tak nevadi... predtym som pouzivala kadejake antiperspiranty a potom som si tak povedala, ze ked to tak moc nepotrebujem, tak nebudem na seba kazdy den zbytocne striekat ten hlinik :)

cajik

Ja osobne pouzivam antiperspirant kazdy jeden den - deodorant nezabrani poteniu, to ale asi viete :). Skusala som aj driclor, nepotim sa nadmerne ale obcas v stresovych situaciach (skusky) si ho radsej den-dva pred tym dam a mam istotu ze nebudem prepotena za dve hodiny. Clovek sa poti celym telom, pokozka odvadza pot celou svojou castou, ale jedine pod pazuchou to tak "nevonia", lebo ide o cast tela ktora je "zakryta" rukami, momentalne ma nenapadne spravne slovo ale snad chapete :). Po driclore sa mi potenie neposunulo nikde inde na tele. A minule som sa pytala koznej na Driclor, ktora je fakt odbornicka, a povedala mi ze ho odporuca kazdemu ktora ma problem s nadmernym potenim.

muc.kamilka

Kazdy ma pravo si vybrat. To, ze aluminium je hlinik, to ja viem :D . Dobre teda, tak ti dakujem za nazor ;) .

Fallo

pocuj....je to hlinik a ak niekto je nan alergik,tak skodi...a ludia robia aj vo fabrikach s nim a ???
rakovinu asi nedostanes.
A za jeden den sa ti uzliny nezapalia!

muc.kamilka

Proste ma zaujima, ci to aluminium je skodlive :) Ja neviem, co ak to skodi, aj ked to clovek uziva len sem-tam?:) Ved uz po jednom pouziti sa mozu upchat zlazy ;) .

Fallo

Muc kamilka- tak co riesis?? :))
ja neodporucam antiperspirant na caste pouzivanie...raz za cas,ked mas nieco dolezite kde by sa to nehodilo sa prepotit trosku....ok,ale na denne uzivanie urcite nie :)

muc.kamilka

Ale ja netrpim ziadnou hormonalnou poruchou, bola som uz na vseliakych vysetreniach. Mozem konstatovat, ze okrem mensich problemov s chrbticou som zdrava. Clovek sa poti prirodzene, hlavne v teple, alebo v stresujucej situacii.

Fallo

prilisne potenie je nasledkom hormonalnych poruch...neodstranis ho driclorom ani nicim....
Treba zajst za lekarom a dat si urobit testy krvi ....

muc.kamilka

Fallo, to je uz asi individualna zalezitost, lebo mne driclor velmi pomahal, samozrejme neuzivala som ho pravidelne, len raz za cas.