ako nedostat mykozu pri antibiotikach

karioll2

rng
pises tieto svoje mudrosti aj na najeke forum v usa?
skus citat este raz a nevidiet na cerveno ked citas co napisem.
na objasnenie,pisal som o sumamede,ktory sa uvolnuje postupne a nie o atb branych 4x denne.
ak nahodou nevies,tak ten liek vzdy ostava v creve,preto ludia,co beru takyto druh liekov,a je jedno aky je to,ci je to verapamil sr,alebo xanax sr a pod.a maju velke
hnacky,maju problem s ucinnostou?

RNG

aac.asm.org
Tu hovoria o 1 az 5 hodinach na maximalnu hladinu amoxicilinu v krvi a ked to podla teba je najprv v peceni az potom sa uvonuje do krvi, tak v crevach to uz po tom case iste nemoze byt, ked uz je to v krvi.
A je plno inych co sa vstrebavaju este rychlejsie z criev, nemam casu sa zdrzovat s takymito zbytocnymi polemikami, ked je prax dokazujuca nieco ine.

RNG

Inac na to aby sa nieco "postupne uvolnovalo", musi to byt specificky v tej forme a neviem o tom, ze by velka vacsina peroralnych atb v tej forme bola.

RNG

na co by som sa namahal. Poznam plno pripadov co brali atb a tiez probiotika a nedostali kvasinkove infekcie. A predtym plno takych co brali tie iste atb a dostali kvasinkove infekcie.
Dnes uz mnohi lekari(teda klasicki, nie alternativny) v USA predpisuju probiotika zaroven s antibiotikami a davaju poslednu davku atb aspon 3 hodiny pred spankom a potom tesne pred spankom masivnu davku probiotik. Teda presne tak, ako to tu pisem.

Nuz zrejme este bude trvat zopar rokov, kym to pride aj na Slovensko. Lebo pokial viem ani tie masivne probioticke zdroje tam este nie su....

karioll2

rng
nemas pravdu ako vzdy

liek je v creve a odtial sa uvolnuje postupne cez portalnu zilu do pecene a odtial do krvneho obehu.
nezabudni mi dat minusovy bod

RNG

kariol 2, "ucinkuje 24 hodin" tym myslia polcas rozpadu v krvnom obehu, nie priromnost v crevnom systeme. A ked je z crevneho systemu voacmenej von, mozu sa tam v elmi rychle rozmnozit probiotika, najma ked zoberies masivnu davku z nich a tiez vyzivu pre ne, co lepsie a silnejsie probiotika maju v sebe.
Plne osadenie criev je medzi 500 az 1000 miliardami kultur, a dnes existuju doplnky s vyse 60 miliardami(billioms v USA), takze mozes mat creva za par hodin kompletne zakultivovane, takze sa parazitne kultury nemaju ani casu prilis rozmnozit
V normalnej zdravej crevnej flore je vyse 90% probiotik a len zvysok su neziaduce kultury. Cast z nich atb tiez znicia a len mala cast sa potom moze rozmnozovat.
Ak ale nasadis co najskor masivnu davku probiotik, tieto ich od prveho momentu potlacaju, takze sa nemozu premnozit a medzitym probiotika kompletne znovuosidlia creva
To ze ich na druhy den znova znicis atb nemeni nic na fakte, ze ti aspon cast noci produkovali hromady obrannych latok a tym podstatne zvysili obranyschopnost tela vseobecne, a teda aj proti kvasnym a plesnovym infekciam.
Preto som za masivne davky probiotik brane na noc aj pocas klasickeho antibiotickeho liecenia
Samozrejme ja ale osobne uprednostnujem antimikrobialne latky, velmi ucinne na rozne mikroby a pri tom pomerne setrne na probiotika, ked ich beries spravne, aby ich koncentracia v crevach nepresiahla inhibicnu davku na probiotika ale presiahla na ine patogenne mikroby.
POdla ucinnosti citricidalu, vid na -odkaz odstránený-
pod "zobrazit cele" najdes plno skodlivych bakterii, ktore sa daju znicit ovela nizsimi davkami citricidalu, nez su tie co by poskodili napr lactobacily=probiotika

Takze to je jasny dokaz o tom, ze sa daju rozne choroby vyliecit antibakterialnymi, prirodnymi potravinovymi doplnkami, bez znicenia probiotickej flory.
Samozrejme to uz viem vyse 10 rokov z mojich alternativnych lekarskych zdrojov a pravidelne praktizujem na sebe aj rodine a mnohych znamych zakazdym, ked na mna nieco lezie.
Necakam, zautocim pri prvych priznakoch a obvykle to su aj posledne priznaky zaroven, lebo to porazim skor, nez to ma moznost poskodit telo.
Samozrejme nepouzivam len jeden antimikrobialny doplnok, ale viacero, lebo rozne su maximalne ucinne len na cast mikrobov a ja chcem podla moznosti zasiahnut co najvacsie spektrum, lebo nemam casu hadat, o ake sa jedna a porazim ich skor, nez by sa vobec diagnoza v laboratoriu stanovila(kultivacie trvaju dni a ine testy nie su velmi presne na zaciatku chorob, kym sa plne nerozvinu a na to rozhodne cakat nebudem)

karioll2

mne osobne je to jedno,je to dobra pediatricka ma asi 50 rokov a ziadne problemy s nou nikdy neboli a myslim,ze studuje nove veci.to je jedno.
fallo
keby si mal pravdu,uz by som bol davno mrtvy.prosim ta urob nieco s temou o vode z vodovodu,ja sa tam nemozem dostat

cajik

Dakujem za rady. Mne lekarka radila uzivat aspon dve hodiny po ATB.

Karioll - na pribalovom letaku pisu ze sa maju uzivat pocas liecby antibiotikami.