Naco je laska ked ma nelubi? Ako ho priputat k sebe?

Príspevok v téme: Naco je laska ked ma nelubi? Ako ho priputat k sebe?
lejlah

MAM PROBLEM ...
MILUJEM A ON MNA NIE TO JE ASI KLASIKA NIC VYNIMOCNE NO VIE MI NIEKTO PORADIT AKO ZBALIT,PRIPUTAT MUZA K SEBE ? ABY MAL POCIT ZE EXISTUJETE LEN VY AKO TO MAM UROBIS CIM SI HO ZISKAT? VIEM TO AJ SAMA NEMUSITE MI TO PISAT ZE AK MA NECHCE TAK SA NA NEHO MAM VYKASLAT ALE CHCEM TO ESTE SKUSIT VED MOZNO SA MI TO PODARI ABY SI MA VSIMOL VIAC ....BABY PORADTE....

zera1

nepodari sa ti ,len sa pred nim strapnis. ak nechce tak nechce a o to viac bude nechciet cim tym viac budes tlacit.
a po dalsie to nie je laska ,ale tuzba.Laska to su dvaja a nie jeden. Cim skor ho nebudes chciet tym pre teba lepsie.

darika

Tak na toto je lepsie,ked ti poradia chlapy.Hlavne sa moc nevnucuj,ale zase nesmies byt ani moc uhriaknuta.Usmiat sa ked sa na teba pozrie.Nie ale vyskerit.Zalezi ale kto to je.Ak je zenaty...na to radu nepytaj.Kolko ma rokov,kde ho stretavas...Chlapom sa pacia zeny,ktore sa smeju,vedia sa bavit...

[zruseny1]

odmieta ta teraz, ked sa spravas prirodzene...hm... no a chces skusit zmenit spravanie alebo tvoj pristup? chces zaujat niecim inym? a budes to potom ty?

nikola.p

sama si napisala naco je laska ked ta nelubi... tak co riesis
ak bude pre muza existovat len jedna zena tak preto, ze to tak bude sam od seba citit a nie, ze mu to ty budes ,,vnucovat,,
zmier sa s tym najdes ineho, pre ktoreho bdes len ty