život v neistote...

Príspevok v téme: život v neistote...
RUSH

o problémoch vo vztahoch som tu prečítala veĺa,rozmýšlala som dávnejšie o zapojení sa do obdobnej diskusie,ale neodvážila som sa ,ale dnes otvorím novú tému,pre niekoho asi otrepanú,ale pre mna už pol roka aktuálnu,žijem v druhom manželstve,5 rokov,mám dcéru-12r. z prvého manželstva,momentálne ,staviame rodinný dom,už druhým rokom,velmi sme sa tešili,plánovali všetko spoločne,pred pol rokom sa zmenilo radikálne správanie mojho muža,robí veci,ktoré nikdy pred tým neurobil,neberie ohlad na moje city,myšlienky,dnes už spolu skoro vobec nekomunikujeme,len formálne veci,pri priamej,možno citlivej otázke sa totálne vytočí,najviac je spokojný,ked sa ho nič nepýtam,všetko vyhovára na starosti so stavbou,neviem ako mám dalej reagovat,mám ho rada a nechcem žit v takomto separovanom vztahu,"ja si budem robit čo chcem a ty sa ma nepýtaj,!!!"ak chcem riešit náš vztah,skončí to z mojej strany výbuchom,a on zo mna urobí hysetrku a blázna,nemá čo riešit,som velmi citlivá,pre moje štastie nepotrebujem materiálne veci skor to bežné pohladenie a úsmev,záujem,všetkého mi bolo dost,len teraz to znenazdajky skončilo,neviem,čo sa deje,nedostávam odpoved,žijem vo velkej neistote,viete so mnou niekto seriozne o tejto záležitosti podiskutovat?dakujem

RUSH

podme na to,,,,ale ja sa chcem spýtat mužov inú vec,prečo si vyberú ženu o niečo nižšie?myslím to v dobrom,nikoho nechcem znižovat pod úroven,je to len subjektívne,.--moj otec povedal,že mu to dobre urobila,s!som ako školáčka na prvom stupni:::

bingham

no samozrejme vyber necham na teba :)))

viem....v co si dufala...., ale uz je to za tebou. :))) a teraz sa pekne postav a ideme tancovat....:)))))

RUSH

čo by sme si dali zahrat?
srandujem,i ked velmi rada tancujem,je to pre mna odvaz,a pamatám si ....ale vieš ja som pozerala a dúfala len v jedno....

bingham

ahooj rush...neviem ci si ma este pamatas :))) hned by som si s tebou zatancoval :)))

a nebooooooj vsetko bude dobreee...:)))

RUSH

no nexus kde to napísat,že ty sa hrabeš do postele,žeby niečo čo mi uniklo?niet čudu,dlho som tu nebola!!!!!!!!!!!!prajem ti to::::
mám chut tancovat....spadol mi kamen zo srdca,bolo to utláčajúce a ponižujúce,strácala som sebavedomie,verte alebo nie ,už som nedokázala ani poriadne navarit,upratat a všetko okolo,čo robí žena v domácnosti,dcéra to začala využívat,zlý prospech,problémy v škole,ou ou