život v neistote...

Príspevok v téme: život v neistote...
RUSH

o problémoch vo vztahoch som tu prečítala veĺa,rozmýšlala som dávnejšie o zapojení sa do obdobnej diskusie,ale neodvážila som sa ,ale dnes otvorím novú tému,pre niekoho asi otrepanú,ale pre mna už pol roka aktuálnu,žijem v druhom manželstve,5 rokov,mám dcéru-12r. z prvého manželstva,momentálne ,staviame rodinný dom,už druhým rokom,velmi sme sa tešili,plánovali všetko spoločne,pred pol rokom sa zmenilo radikálne správanie mojho muža,robí veci,ktoré nikdy pred tým neurobil,neberie ohlad na moje city,myšlienky,dnes už spolu skoro vobec nekomunikujeme,len formálne veci,pri priamej,možno citlivej otázke sa totálne vytočí,najviac je spokojný,ked sa ho nič nepýtam,všetko vyhovára na starosti so stavbou,neviem ako mám dalej reagovat,mám ho rada a nechcem žit v takomto separovanom vztahu,"ja si budem robit čo chcem a ty sa ma nepýtaj,!!!"ak chcem riešit náš vztah,skončí to z mojej strany výbuchom,a on zo mna urobí hysetrku a blázna,nemá čo riešit,som velmi citlivá,pre moje štastie nepotrebujem materiálne veci skor to bežné pohladenie a úsmev,záujem,všetkého mi bolo dost,len teraz to znenazdajky skončilo,neviem,čo sa deje,nedostávam odpoved,žijem vo velkej neistote,viete so mnou niekto seriozne o tejto záležitosti podiskutovat?dakujem

darika

on nakupuje falosny znackovy tovar,ale...to je uz asi pase,pretoze ta baba uz ma normalny vztah.To by bola velka nahoda.A on je stale zenaty s tou istou.Teda aspon dufam.
Napis si papier na rozvod a dalsi aako dohoda o vysporiadani majetku.Ked mu ho das podpisat,povedz,ze by si sa chcela dohodnut v klude.On sa ta opyta preco sa chces rozviest a ty mu povedz,ze sa vsetko opakuje,ze pokial to ma pokracovat,nemienis zit s chlapom,ktori vedie dvojity zivot.Alebo ma este cas to skoncit a vy si v klude dostavate dom.To by som riesila asi ja takto.Naozaj mi ta je luto.Viem co prezivas.Len mne sa to na dobre obratilo.

RUSH

neviem,či je taký ,ale podla predchádzajucich vztahov sa mi tak marí,myslela som to tak,že mna už má plné zuby a berie to ako stereotypné manželstvo a to že sa dokáže opat zmenit k lepšiemu,dokáže len iná žena,tak ako to bolo predtým so mnou,sám sa vtedy bil do prs,ako sa pri mne otočil,aký je spokojný a čo je dnes?vieš niečo viac o tom chlapovi ,čo chodí do čiech?s čím obchoduje? ak niečo potvrdí?nechám sa viest srdcom....

darika

Pre boha Rush,viem o jednom chlapovi,ktory chodi do Ciech za tovarom a stretava sa tam s milenkou,ktora je z toho isteho mesta.Ona si vyberie a potom mu to predava.
Neviem ci som rozumela zle.On to vzdy tak robi,ze bol uzasny na zaciatku a aby bol uzasnym nadalej,musel sa znovu zamilovat?
Skus si ho absolutne nevsimat.Nedavaj mu otazky,nesnaz sa vynutit od neho informacie.On je preto mily,lebo vie,ze sa niekam chysta.Uzije si a vrati sa ku tebe.Ja to uz naozaj inak nevidim.Co planujes urobit,ak sa ti potvrdi?

RUSH

to,že ho mám vyhodit,už mi dokonca poradila jedna z jeho príbuzných,aby sa spamatal,keby som vám opísala jeho reakcie,len som naznačila!!,že by sme mohli íst na chvílu od seba...,tak ste v jasnom pohlade,!!!podla mna je typ,ktorý stále bude v tomto prípade zapierat,aj ked sa vrátim do jeho predchádzajúcich vztahov,ale vtedy ,ked sme sa stretli,obaja sme sa zhodli,že už takýto život,schovávanie sa,zapieranie,nechceme zažit,a začali sme s čistým štítom,viac ako 4 roky ,jeden bez druhého sme ani do obchodu nešli,spolu chodili spávat,ked sme sa niekde omeškali ,telefonovali sme si ,aby sa jeden o druhého nebál,proste všetko,asi to bolo príliš krásne ,aby sme to takto vydržali večne,asi to neustál,a čo ma drží,?stále si to nechcem pripustit,neviem ,či je to naivita,alebo čo?viem ,aký bol a takáto zmena mne neštímuje,len sa bojím toho,že ho opat dokáže zase zmenit len iná žena,lebo neviem čo pomáha viac,držat pusu a zatínat sa, prospieva síce nemu ale nie mne,a otvorenost z mojej strany mu nevyhovuje,mám príliš velkú fantáziu?
dnes som chcela kuknút jeho mobil,včera bol akýsi pokludný a opýtal sa ma ,či mi bude vadit,ak pojde v piatok na noc opat za svojím koníčkom,no držala som sa a povedale ,že nie,íst za ním nemožem ,berie mi auto,a moja priatelkana sledovanie je odcestovaná a navyše on ide až za hranice republiky,kam ho to akosi v poslednej dobe velmi tahá...je toto všetko zhoda náhod?tento koníček si pestuje dlho,už pred tým než sme spolu začali,všetko tolerujem ,ale tieto občasné nočné výjazdy do dialky ma ničia,dakujem vá všetkým

pauli 73

sarapakt, to poznám...ale treba dať druhú šancu, máš pravdu, niektorí chlapi si po takomto prešľape uvedomia čo všetko mohli stratiť a potom ,,sekajú dobrotu". Tak ti prajem aby ste boli šťastní :)

sarapakt

Darika nasi sa rozviedli pre neveru ,mama sa druhy krat vydala a otcim jej bol tiez neverny ,ale uz sa nerozviedla .Tak asi preto Pauli73 pozeram na to tak optimisticky,lebo by som sa musela asi zblaznit a este som tomu na materskej.

wowo1

rush necitala som celu diskusiu,ale je zremje ze ten tvoj ma milenku. a ze ty si ta submisivna a on dominantny ,,a to este k tomu aj zneuziva{ako by aj nie ked je dominatny} vydiera ta, ty mas byt poslusnou, nepohladi ta...PRECO S NIM CHCES BYT??? ved ak staviate dom {aj my a viem kolko nervov je s tym} tak sa da vsetko vyriesit., myslim financne rozdelenie.Len si myslim ze este nie si schopna od neho odist.NECHCEs, podla mna sa trochu chovas ako obet,a myslis ze si to vazi?Myslis ze si vazi zenu co mu toleruje hulvatske spravnie? a to ze ty tolerujes jeho chrpaunske chovanie,, znamena ze on si moze myslet ze si handra a ze ti to az tak nevadi..a zaklad vztahu je VAZIT si jeden druheho,,,,a ak nie je ucta..tam nie je a NEBUDE uz laska,,ak s tebou zostane, tak len z vychcanych dovodov.Co ti brani v rozchode? Ak je to mozne ja by som ho vyuhodila z domu, za jeho matkou,,alebo milenkou..alebo sa odstahovala, ak mate panelakovy byt do doby kym sa rozdelite financne a do svojej polky bytu by som nastahovala podnajomnika,, nech si uzije....preco veci nechces riesit radikalne..mne to vzdy velmi pomohlo.Nieco sa da len rezom riesit a nie smutit za blbom.....to je tak neprekonatelny?? tak dokonaly ????????

darika

Ja teraz napisem nieco,co sa mozno nebude pacit,ale musim.
Rush,ja skutocne nepoznam par,kde by po niekolkych rokoch vztahu jeden nezlyhal a neukradol si(tak hovorievala moja stara mama).Mala som v zivote 2 pary,ktore som brala ako idoly a ukazky manzelstva.A aj tam som sa na stare kolena dozvedela,ze si jeden z nich odskocil.Pokial su ti dvaja ludia,ktori nesedia doma a trosku aj ziju,sem tam si vyrazia,maju moznosti viac.
Rush,aj keby sa tak stalo,zalezi od teba ako sa k tomu postavis.Ale ja osobne si myslim,ze jedna nevera nie je dovod na rozvod.

pauli 73

sarapakt, pre teba je dôkazom lásky to, že sa ti k nevere priznal? láska by bola to keby tú neveru ukončil bez toho aby si sa o nej vôbec dozvedela. Takto svoje výčitky svedomia zvalil aj na teba a užil som si sám ale trápme sa obaja. Ked ti muž bude sekať 10 rokov dobrotu môžeš napísať, že ste za vodou. Ale je dobre, že si taká optimistická, len musíš byť obozretnejšia a dobre je, že pravidlá teraz určuješ ty :)))
RUSH, z vlastnej skúsenosti ti môžem s istotou povedať, že tak po dlhej dobe v neistote ti odlahne či to skončí tak či onak, lebo konečne budeš vedieť ako sa k veci postaviť.

sarapakt

Ahoj Rush! Aj keby bola pravda co pise Usiko ,vsetko sa da nejako vyriesit,moze byt len zakukany a nemusi s nou nic mat .Tym chlapom obcas zaje...!Ako tomu mojmu prisahal na vsetko mozne,ze s nou nic nemal ,chvala boho vyhodili ju od nich z prace s isla domov na vychod .ale ked odisla este ho to drzalo asi 2 mesiace.A potom sa priznal ,co bolo vo veci.A dnes je tomu 3,5 mesiaca a seka dobrotu a dal by mi aj modre z neba .To su ty muzi.A ja som mu povedala prvy a posledny krat Ti odpustam neveru .A samozrejme ,ze som s nim robila dobre poriadky.Urcite si to dobre zapamata.on ma uz dobre pozna.Muselo ho to velice trapit ,ked sa mne priznal .Som v znameni barana tak si to vies predstavit co nastalo u nas.MOzno ten tvoj sa s tym chce vysporiadat sam a urcite sa to v nom dobre vsetko bije.Bud na neho dobra a to ho este bude viac trapit a zozierat a hlavne sa pred nim nelutuj .