Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Horka chut v ustach

Laura1

Spôsobené to môže byť z viacerých príčin, napr. otravou nejakým ťažkým kovom, refluxnou chorobou alebo najčastejšou príčinou je nadmerné užívanie liekov a ich rozličná kombinácia vyliec.sk

kameron123

Mám tento istý problém dva týždne pociťujem horkú chuť v ústach ------ja už nemám žlčník pred desiatymi rokmi som absolvovala operáciu a nemala som žiadny problém.A neviem čo to môže byť keď nejem tak necítiť to tak ale ako náhle sa najem alebo vypijem niečo vodu atd horká chuť sa mi objaví a dosť výrazne , nie je nejaké riešenie aby som nemusela hadicu prehltávať ?,,,,,,,,

janík

ak vylúčiš lieky a stravu, ktorá môže spôsobiť horkú chuť,tak s veľkou pravdepodobnosťou sa jedná o žlčník

mikaela

hej, ja som mala takisto horku chut pri helicovi. Hlavne pri liečbe antibiotkami. Podľa mňa to máš so žalúdka, alebo je to psychické. Máš to na lačno, či aj keď sa naješ?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Horka chut v ustach - Fórum - ZDRAVIE.sk