svokra ma nema rada...

Príspevok v téme: svokra ma nema rada...
tereza 6668

mam problem s priatelom mame dlhodoby vztah ale jeho matka ma nema rada. sprava sa ku mne strasne. ma uplny odstup ked som pri nich absolutne sa o mna nezaujima a nebavi sa so mnou. vrcholi to tak ze priatela za mnou nechce pustat (mame vztah na dialku a vidime sa 1 za mesiac na par hodin...mame to tazke ale aj tak robi problemy a nechce aby sme sa videli aj ked to mame takto) ja k nim ist nemozem lebo sa tam citim nevitana....najhorsie natom je ze ja absolutne netusim preco ma neznasa kedze po prve ma vobec nepozna lebo k nim nemozem chodit a ked som uz tam tak aj tak ma odmieta spoznat tak ze by sme konverzovali. nic som jej nespravila. nechapem to pretoze nema so synom taky vztah ako maju matky ze na nich lipnu. akoze jasne ze je to jeho matka ze sa zaujima ale je to cudne ked mu zakazuj aby sa so mnou videl a ked aj tak ju nepoluchne tak potom je strasna hadka ze sa priatel prisposobuje mne a nie jej...sme este mlady mame 22 rokokv obaja ale aj tak....je to strasne cudne a neviem ako to vyriesit kedze porozpravat sa s nou neda...dik za rady...:(

karioll2

to mas tak,ja mam dceru ma 17 a vzdy som urobil vsetko pre to,aby bola v zivote stastna,a keby sa mi nejaky napadnik nepacil,je to moj problem,ked ho lubi.
lenze to som ja....
ak sa mate naozaj radi a planujete buducnost,jedine si sadnut s celou rodinou a rozpravat a rozpravat a rozpravat

tereza 6668

ved to je natom najhorsie ze proste stale sme od matky zavisly kedze studujeme a ona mu plati skolu...a moja mama mne...cize velmi si vyskakovat nemozeme...

karioll2

drzim ti palce
vsetko je na nom,ak je vyspely,vie si zariadit zivot podla seba a vie urcit v nom miesto matke aj tebe
ale ked je este dieta.......
a v 22 rokoch kto nie je?

tereza 6668

dufam ze sa mylis....proste ja viem ze kazdy je iny preto to nechavam tak....ja som len ostala prekvapena preco ma nema rada ked som jej nic nespravila...som mlda apreto som bola v soku z toho...uvidime ako sa to cele vyvynie...a ja ratam s tym ze sa to posere koli nej...uvidime...

karioll2

som 2x taky stary ako ty,bohuzial.cize mam skusenosti plno.
a vsetko na svete uz bolo.moja vzdialena pribuzna to takto mala,po roku poziadala o rozvod lebo mamicka bola pre neho vsetko.a teraz vyvolava,chce aby sa vratila a ona nejde samozrejme.
kamos sa takto rozisiel s frajerkou,lebo jej matke vadil.tym chcem povedat,ze vsetko je tak individualne,ze poradit sa neda.a myslim,si,ze vztah na dialku vo vseobecnosti nema perspektivu.dufam,ze sa mylim

tereza 6668

vazne mam 22 a on sa do teraz nepostavil proti matke koli tomu ze to nebolo take strasne a dalo sa to vydrzat a vdaka tomu ze som tam chodila extremne malo tak som s nou nemala ani potycku...cize nemal sa preco postavit lebo sa nic nedialo...tento prispevok som em dala preto aby som napisala co sa deje a aby som vedela naco sa mam do buduca pripravit. nikdy som netvrdila ze si chcem frajera zobrat a podobne...to necham ako sa cele vyvynie.viem ze sa bude starat keby sme sa naaahodou vzali ale couz....proste do teraz som to brala tak ze jednym uchom dnu druhym von...ale teraz ma len zaujima co mam robit a ake s tym maju skusenosti ine baby...nic viac.

karioll2

takze sa hrame na slovicka?vazne mas 22?ci to,ze svokra nie je iba tvoje zbozne prianie.....
on ked sa doteraz nepostavil,ani sa nepostavi proti svojej matke,takze na vyber moc nemas.
a ked ta "svokra"z nejakych dovodov nema rada,tiez s tym nic nespravis
a keby ste sa cistou nahodou zobrali,bude sa vam tak starat do zivota,ze sa blaznis

tereza 6668

lebo sa mi jednoduchsie napise 1 slovo svokra ako 2 dlhe slova frajerova mama....a neni to jedno dolezite je ze kazdy vie o co ide...a nikto tu nerozobera co som napisala ale dovod preco som to napisala teda aky mam problem...