1000 kalorii denne

j.v.

Ja odporucam si preestudovat 90dnovu dietu....netreba ju dodrziavat uplne striktne ale vdaka nej mam preny rezim jedal. Na ranajky ovocie, okolo 12tej obed o tri hodky ovocie a o dalsie tri hodky vecera-ta je ta ista ako obed len polovicna porcia a potom uz by si jest nemala a samozrejme ziadne sladkosti...

darkmother

ja kalorie pocitam a pomaha to.. ale mam ich rozlozene do 5 jedal za den a jedavam aj sladke, posledne jem tak, aby som sla spat trocha hladna. zeleninu tam vobec nezapocitavam. 1000 kcal je asi malo, niekde som uz pisala o bazalnom metabolizme a tych 1000 by sedelo asi na nejaku 50kg slecnu na udrzanie vahy. na chudnutie-ako je o tom vela popisaneho. pocitat kcal sa neda stale, je to otravne, ale o chvilku ziskate odhad. ja osobne to odporucam - aspon na chvilku, nech viete, ze jeden cheesburger v mcd ma 300 kcal :(

smajliQa

adafad.. uplne vsetko robis zle....
zacnem tymi rozkami.. vymen ich za celozrnne pecivo.. len preboha myslim ze bude stacit aj jedno denne, max. dve.
a jedz ho rano.. v ziadnom pripade vecer.

prazenica,?? aka,?, z kolkych vajec?
robis si ju na oljei? davas si do nej aj nejaku sunku, alebo klobasu?

jes len 3 krat denne... medzi ranajkami a obedom... mas vela hodin kedy nic nejes, a to je chyba... mala by si medzi to zaradit este nejaky jogurt alebo ovocie.

na veceru nejedz rohlik, ale si daj napriklad cottage syr so zeleninou,.

a to ze si davas na rohliky, maslo, horcicu, sunku a podobne veci,,,, vymenila by som to zacelozrnny rohlik, platok syra a kuraciu fitnes sunku, a mas o polku menej kalorii prijatych..

adafad

prosim aj ja mam okolo 170-175 cm a vazim 67 nno si dam prazenicu a najviac tuku mam na bruchu rano si dam 2 rohliky + prazenicu ale bo len tie v rohliky z maslom horcicou sunkou syrom a tak dalej si nie na obed ale neskor asi o 15 : 00 si dam obed a vecer si dam tiez rozok alebo nieco take snazim sa to obmakcit ked som doma stale myslim na jedlo ale niekedy si zobnem dajaku sladkost rozok niekedy aj viac a skoro kazdy vecer sa chodim 5 kilometrov na bycikli niekedy na korculiach a denne robim 100 brusakov poradte prosim ako schudnut idem do 9-tej triedy

sisiii :*

ojj ja prijimam denne okolo 500Kcal :D co je cca 2100 Kj. To je zle ? :DD..........noo povedzte a spalujem cez 5000 kj ... ale vaha neustupuje ://

Tinaaa

Keď som si prečítala túto diskusiu, hneď ma napadlo, ako som celú prestávku v škole hľadala na internete kalorickú hodnotu cereálnej kaiserky :D Je to účinné, to je pravda, ale náročné, drastické a nezdravé.. a navyše, ak po určitej dobe telu znova dáte vyšší príjem ako 1000 kcal kilá pôjdu hore. Možno nie úplne všetky, ale..

naaaaaaaaana

oooops ja som sa vcera hrozne prejedla ale hrozne a neska som to chcela napravit tak som doteraz som zjedla 823kj + aktivita ako korcule a schody.... no ale to len neska ranajky 2kiwi.... ale o 1 kuscek mrkvy... a ptoom jablko cize ekd ej to ovocie kaloriie sa spaluju omnoho rychlejsie mno nevadi aspon nejaka ocista :D