1000 kalorii denne

tinnka

jablko nechajte na olovrant rano na prazdny žaludok vypite pohar vody (možte doň dať aj lyžicu jalkoveho octu) a dajte si krajec obloženeho celozrnneho chleba(nepatri naň slanina) raňajky su dôležite jablko napomaha traveniu takže ho odložte na neskôr.. bebe keksy su fajn ale tiež maju dosť kalorii - ved energia na cele dopoludnie :) - tie s jugurtom odporučam najmä ked nestihnete raňajky, ale nezvykajte si na to je to len vo vynimočnych pripadoch

dionee

Hmm kedysi som sa vahou trapila 3 roky. Mala som 67 kil, tak som myslim ze chvalihodne schudla. Takze zo svojej skusenosti viem povedat, ze ja ked som si ratala kalorie, pisala diety stale myslela len na vsetko okolo jedenia nikdy sa mi nepodarilo schudnut. Potom som na jedlo nemyslela , jedla som ked som usudila ze uz by som mala jest a vecer som si po 17 dala len nieco male a kila sli dole jedna radost

alusa

hm dionee to je od teba pekne..ale ja keby jem kolko potrebujem ta nemam 55, ale 90 kil...necdujte sa niekomu, kto rychlo pribera...ked mas 47 kil a mozes jest co chces tak super...ale uvedom si ze nie kezdy ma take stastie a proste si musi davat pozor na to co je..nehovorim ze ma hlladovat a jest 1000 kalorii denne!!!!!

dionee

Pepra , nie nie ja nedietujem. Kedysi som. To co som jedla som pisala tej babe nikom "bojim sa"... Len som opisala co som jedla. Som si asi neuvedomila ze "bojim sa" mohla opisovat dietny den..
Chcela som tym skor napisat ze ja mam 47 kil , jem co chcem, neprezieram sa a vaha sa mi drzi. Proste neni zivot o tom uvazovat kazdy den nad tym kolko si moze clovek dovolit, Treba jest len kolko potrebujeme.

Pepra

hej baby nechapem co tu traposite o dietach a pritom tu pisete, ze si na ranajky davate tresku a ine majonezove salatiky ....
Rano predsa treba organizmus vycistit !!!

Rano jedzte cerstve ovocie - nakrajany banan alebo jedno jablcko...
Vzdy si uvarte cajik alebo pite cistu vodu....
Nepite dzusy a ine sladke vody!!!

Nejedzte tie americke sladkosti co sa lepia na zuby -> nestaci obraz americanov - su tlsty ako prasce !!!
Take BEBE keksiky su omnoho zdravsie a tiez su sladke a pritom maju omnoho menej cukrov...

monica gazpio

Neviem to objektívne posúdiť, nie som odborníčka na výživu, ale mne sa taký príjem zdá veľmi nízky. Ja som sa pokúšala znížiť príjem potravy o 50 %, ale dospelo to jedine ku nespavosti, podráždenosti, depresii a keď som s tým prestala, tak som pribrala späť. A zabudla som dodať, tento príjem je veľmi nízky aj pre osoby s nadváhou a sedavým zamestnaním. Touto diétou si akurát s prepáčením doserieš metabolizmus a budeš priberať aj z jedného jablka denne.