Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strata hlasu - prosim poradte

Príspevok v téme: Strata hlasu - prosim poradte
karicka

Ahojte, mam jeden "mensi" problem a to, ze pomaly stracam hlas :(( Pritom zajtra potrebujem byt hlasovo fit a neviem, co mam robit ? Vyskusala som uz vsetko - kloktanie, cmulacie tabletky, caje ... no stale je ten hlas taky oslabeny a rozpravanei hrozne boli :( Prosim poradte mi nieco ucinne, aby sa ten moj hlas do zajtra ako tak spamatal. Dakujem vam.

zuzic

no ja som stratila hlas zo dna na den a moja lekarka mi dala tento homeovox. poviem ti ze mesiac aj nieco som nemaala hlas. bola som zufala no asi to bola aj moja chyba ze som sa uspokojila len s tymto. mala som si pytat odborne vysetrenie a nie brat stale tento homeovox a nemat hlas.

amika

toto som brala ja,zabralo mi to,ale nie nie hned,je to velmi ucinne,odvtedy sa mi to uz nestalo a bolo to pred viac ako 3 rokmi,hlavne sa ukludni a vobec nerozpravaj pokial nemusis. drzim palce

HOMEOVOX
Indikácie: Únava hlasiviek, strata hlasu, zachrípnutie, laryngitídy.
Odporúčaná cena s DPH: cca 2,91 EUR (88 Sk)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strata hlasu - prosim poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk