Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tvrdá koža na tvári ?

Príspevok v téme: tvrdá koža na tvári ?
pedro.pedro

zdravim vas, mam taky jeden kozmeticky problem. Na tvári, konkretne, pri nose pod aj lavym aj pravym okom mám take priesvitne ako keby flaky, nie je to nejako extremne velké... ale je to vidieť.
Je to taka stvrdnutá koža, ktorá nejde ani nejako zoškriabať, teda ako kedy, ked si to odskriabnem, tak sa mi tam urobí "boláčka"... proste ide to aj s tou kožou pod tym,niekedy az chrasta je z toho. Neviete mi poradiť ,co to moze byt ?

pedro.pedro

zle som to napisal, neni su to flaky. to je len trochu taka tvrda koža, kamos to má na ruke, na prstoch, natiera si to nejakym kremom ale nejako mu to nepomaha... som myslel,ze aspon niekto napise,kto to mal uz. :(

pedro.pedro

zle som to napisal, neni su to flaky. to je len trochu taka tvrda koža, kamos to má na ruke, na prstoch, natiera si to nejakym kremom ale nejako mu to nepomaha... som myslel,ze aspon niekto napise,kto to mal uz. :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tvrdá koža na tvári ? - Fórum - ZDRAVIE.sk