Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Myslite ze som tehotna?

Príspevok v téme: Myslite ze som tehotna?
pomooc

Pred mesiacom som spala s mojim chalanom a trochu viC SME TOHO vypili a nemali sme ochranu..ale podla mna sa nespravil do mna a podla mna sa nespravil vobec..ale ja wem ze aj tak je tu sanca ze mozem byt v tom...a spali sme spolu v den ked mi kramy koncili...mala som kramy od 21-25 a 25.sa to stalo..ale bol to moj prvy sex..a den po sexe som zacala zas krvacat ale len tak trosku dake 2 dni...a teraz vo stvrtok som mala dostat kramy a je uz nedela...je to normalne? a kedze som s nim spala po kramoch hned....su to neplodne dni?...a ete robila som si test po tych 5 dnoch a vyslo mi ze neisom v tom...dakujem moc za odpoved .)

LiLo18

dostaneš ich... po prvom sexe to každej babe čo poznám meškalo... a jj, mala si neplodné dni... a nič si z toho nerob, ja som mala tiež sex bez ochrany opitá... a mohla som si za to sama, potom šup tabletka po... už sa mi to stalo dvakrát... bude to fajn :)

levicaaaaa

musel to byť super zážitok, prvý sex a za takýchto okolností...

no ale... pozri, tu nikto nie je veštica teodora ani nič podobné... navrhujem kúpiť tehotenský test a otestovať...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Myslite ze som tehotna? - Fórum - ZDRAVIE.sk