Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je umele sladidlo skodlive?

farmaceutka1

Ja sa velmi divim, ze umele sladidla su vsade napchate v takmer vsetkych vitaminoch..nehovoriac o napojoch. Ja osobne sa im vyhybam ako cert svatenej vode.

asponko

ja viem o skodlivosti ASPARTAMU, aspon ked si kupujem doplnky v lekarni, pozeram na zlozenie, ci ho neobsahuju, ak ano, obidem ten doplnok z daleka

farmaceutka1

Musis si pozriet zlozenie, existuje sacharimid, cyklamat, aspartam a dalej sorbitol, manitol,...
V kazdom pripade ale na bezne sladenie to nepouzivaj, o sacharimide, cyklamate aj aspartame su velmi vazne pochybnosti o ich neskodnosti...

jane455

No vseobecne vsetkych umelych sladidiel predavanych v tym malych tabletkach..Mala som moznost mat viacero znaciek, takze neviem ci v tom je alebo nie je nejaky rozdiel,,jednoducho vseobecne umele sladidlo...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je umele sladidlo skodlive? - Fórum - ZDRAVIE.sk