Rozchod

Príspevok v téme: Rozchod
Mima_282

Asi pred dvoma mesiacmi ma nechal priatel s ktorym sme boli spolu 3 pol roka ... Stale sa z toho neviem dostat ,stale na neho myslim, este k tomu sa mi aj o nom sniva . Nechce sa mi verit ze s nim uz niesom a rozchod bol uplne hlupy . Povedal mi ze ak mu idem vycitat to ze ma oklamal (on ma zvykol klamat a ja som mu to vycitala ) tak mam odyst. Tak som odysla a toto bol koniec !!! hned asi tak dva tyzdne na to si zacal s inou :(( Je to hrozny pocit.Stale akoby dufam ze sa ozve a ze sa bude chciet ku mne vratit.Vyhybam sa aj miestam kde by som ho mohla stretnut s ,,nou ´´ . Neviem ako sa mam z tohoto vsetkeho dostat. Najhorsie na tom je ze s jeho rodinou som stale v kontakte a vychadzam s nimi dobre oni ma uz brali ako clena rodiny :((( A co je horsie nemam naladu ani chodit vonku,ani sa chodit zabavat ani nic...Neviem co uz mam robit aby som na neho zabudla ??? je to hrozne ...

sisi pronská

mna pred 3 dnami opustil chalan menom Filip Horvát a ja som stále do neho ale on si našiel inúúú a ja som s toho smutnááá a aj plačemm

nexus

Veronky...ja na nu myslim skoro stale a snivam, ako by to bolo, keby sme boli spolu dalej, co by sme robili, kam by sme chodili, ako by sme nas vztah budovali...aj spolocnu buducnost....
ja uz nechcem trpiet takto...
navyse ta nespavost ma pekne nici...
mna nebavi kukat ani telka...

nexus

veronky.. my sme nemali spolocnych priatelov, ale ja mam to iste, len bez toho placu...ale mam uzkosti...nemozes mi napisat na ten mail? :)

veronky

nexus:no dnes som sa zobudila a tiekli mi slzy a večere kedy jak včera som zaspala ako bábo ale ináč je to nanič kukám do telky a len kukám mám sny jasneže o ňom zobudím sa plačem, som taký plačko teraz, ráno som v robote podráždená snažim sa to skrývať ale nedarí sami ale neplačem aspoň tak veľa ako na začiatku rozchodu vieš mi sme boli skoro stále spolu máme spoločných priatelov ...

nexus

veronky...mne je najhorsie rano... vecer mi je napodiv najlepsie,...vecer ma ukludnuje...spis normalne, ci sa budievas v noci?

nexus

mima. ja som na tom tak isto..ved mam o tom aj prispevok...bolestivy rozchod... ja navyse nemozem ani spavat, co ma nici...
ak chces napis mi na mail, moja adresa je nexus2016@gmail.com ...mozme si vymenit skusenosti, ako na to co najrychlejsie zabudnut...a co nam v tom najviac pomaha....mne too zatial moc nejde....
najlepsie je to s ludmi, hlavne veselymi vonku, ale clovek aj tak vecer zostane uplne sam...a vsetko sa to vrati...

Baja22

lolololo, musím s tebov suhlasiť. S mojím priatelom som bola 2roky aj 7mesiacov a ten mi jedného pekného dňa napísal že je koniec,nech mu neotravujem život,že ma nechce už nikdy vidieť... Fakt,človek si to musí len prežiť aby v skutočnosti zistil aký su niektorý chalani svine! hmm ale niektorý su aj pekný herci ako napríklad bol ten moj. ja neviem či tam miesto srdca maju kameň alebo čo:D

lolololo

baby,nebudte závislé na chlapoch...oni na babách nie sú až tak závislí ako baby na nich. majú radi predovšetkým SEBA a že sa pre nich trápime im je poniektorým v paži...