Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kam až siaha ludská krutosť a zloba???:(((((

fialocka_7

bingham
ja si kupujem vylucne kozmetiku NETESTOVANÚ na zvieratách a som nadmieru spokojná !!! vies,treba len vynalozit trosku viac financii a testovat na zvieratach nemusis,len taketok orporacie vlastnia nenazrané sv.ne,ktoré potrebuju len hrabat prachy,cize je pohodlnejsie ublizovat zvieratam a mat menej nakladov....a mimochodom doslova nenavidim vsetko sikmooke!!! a podotykam ze nie som nejaky rasista,ze kvoli pleti a tak,ale vsetko najhorsie je odtamad-z ciny a tak....komunisti vygumovaní!!!

bingham

Heeej macca dufam ze toto mi nezmases noo....:)

Slobodna.....lenze kozmetika sa vzdy musi na niecom testovat.....a vzdy to budu zvierata.......a tak je to aj co sa tyka roznych vyskumoch a pod......

slobodna

Zhrozená nemôžeš zachrániť celý svet ale ak zachrániš aspoň jediného tvora, tak si prispela k záchrane sveta. Bojovať proti tomu môžeš, no skús činmi a nie slovami alebo prázdnymi gestami. Aj keď ľudia radšej zatvoria pred tým oči, pretože tak či tak sa cítia bezmocní. Čo tak napr. kupovať kozmetiku, ktorá nie je testovaná na zvieratách? Čo tak si vziať napr. aspoň jedného psíka z útulku? Kúpiť aspoň jeden rožok túlavému psíkovi? Je veľa možností ako môžeš pomôcť, napr. aj tým, že na toto nebudeš poukazovať, nebudeš to zverejňovať atď.

darika

zhrozenáá:((
Vies co by si urobila najlepsie?Keby si poziadala adminov o zrusenie celej tejto hlupej temy.Najprv to tu vystavujes na obdiv,potom si vyplnis nieco,co tu pridal niekto uplne iny,aby ti dokazal,ze boj za zachranu zvierat sa da preukazat aj inak a potom nam to tu vsetkym napises ako ti je to luto.Daj zrusit temu a mas moj obdiv.

zhrozenáá:((

darika, aj ja som to vyplnila,ale to je pravda,ze to nieje pre slabe povahy,lebo ja mam z toho nocne mory a to som stredna povaha..

darika

malaalam
super,hned si to idem vyplnit.A nie take hovadiny ako ta hore.

A este tam dala upozornenie,ze to nie je pre slabsie povahy.Ach jaj.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kam až siaha ludská krutosť a zloba???:((((( - Fórum - ZDRAVIE.sk