gynda a nadváha

pauli 73

karioll :))) hej čitala som tu tvoju poznamku ked si sa ešte ako had zakradal po nociach a skoro rano na zdravie.sk :)))nuž ked som mala 10 rokov:))) predpokladam, že tvoj vzor bol Vinnetou a za to nebeháš aj dnes so sekerkou po byte, všakže :)))

kveetinka77

a tiez milujem tie detailne popisy porodov svojej manzelky, niektori muzi skratka nie su zreli byt pri porode, ale kedze je to dnes moda, tak sa tam silou mocou hrnu a potom o tom vypravaju kade-tade
normalny muz ma dostatocnu hladinu testosteronu na to, aby ho taketo veci nezaujimali. zial muzi strasne zozensteli v poslednej dobe

sob rudolf

karioll2, to "vazne si myslite,ze by ju vysetrovali na klasickej koze?" Discovery channel? Nejaké reálne skúsenosti z gynekologickej ambulancie asi nepridáš. Lebo by si sa sám čudoval.

kveetinka77

a autorku ste prave dobre urazili..
mna len stve, ze niektori muzi nepoznaju hranice, ale to skor taki polomuzi a tiez uchylaci, ako jeden moj kolega pri kazdej kazduckej prilezitosti rozprava o zenskej obriezke :-)

pauli 73

karioll, nezabudni vyhlásit teatrálny odchod, comeback sa nevydaril...čo už možno po stý krát :)))
a tá tvoja poznámky, že NIKDY neradíš zle je subjektívny názor a práve na to sú tu tie plusy a mínusy...

karioll2

takze
pred par dnami pisala cokoladka o kamoske co ma 167kg a vobec to neriesi.vazne si myslite,ze by ju vysetrovali na klasickej koze?
a ked tato napise,ze ma par kg naviac odkial ja mam vediet,co je par kil??
a keby ste boli trochu zbehle v problematike,tak by ste vedeli,ze obeznych pacientov vysetruju na veterinarnych zariadeniach.mozno staci obcas pozriet spektrum alebo discovery.
takze takto sa veci maju,ja radim,neurazam a nie som arogantny