Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo sa može stať, ak by sa kvasinky neliečili???

jajo

ja som mala podobny problem a gynekologa som sa bala ako cert svatenej vody,no nakoniec som si povedala,ze tym sa nicim nevyriesi.Tak som sa normalne sama na seba nasrala a isla som tam.Taka som bola na seba hrda,ked som od neho odisla.Dal mi taky gel a tabletky a citim sa ovela lepsie.Mala by si aj ty tam ist.Fakt

sexica

so ziadnou s chorob si nehodno zahravat. Urcite navstiv co najskor svojho dynekologa, ktory ti naordinuje vhodnu liecbu. Najneskor do 2 tyzdnov si fit. Ale ak nie, tak ti to moze zanechat nasledky ako napr. moze to ohrozit moznost otehotnenia ..atd. tak sup sup lekaroci ;o)

slusny_muz

No ako takmer kazda neliecena choroba, a to sa tyka hlavne bakterialnych, kavsinkovych a mykotickych ochorenie sa moze rozvinut z lokalneho do systemoveho ochorenia celeho organizmu...a to uz je problem...ktory moze mat nasledky...celozivotne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.