Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reakcia tela na vysadenie HAK?

Príspevok v téme: Reakcia tela na vysadenie HAK?
moob

Ahojte!!Potrebovala by som radu..Pred 3 tyzdnami som vysadila HAK Minerva pre neziaduce ucinky,mam 15 dni od zacatia poslednej menstruacie a vcera som dostala menzes znova..Moze to byt reakcia na vysadenie HAK?Nikdy som totiz menzes nedostala skor,vacsinou mi meskava.Mam aj bolest v podbrusku..Mam uz predpisanu aj novu antikoncepciu Qlaira,mam ju zacat uzivat?Sla by som ku gynekologovi,ale ma dovolenku,tak skusam tu,ci mi niekto neviete poradit.Dakujem vopred.

usiko

je to reakcia na vysadenie, podla vsetkerho mionervu lekari uz velmi nepredpisuju, lebo s nou su velmi zle skusenosti co sa tyka mimomenstruacneho krvacania....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reakcia tela na vysadenie HAK? - Fórum - ZDRAVIE.sk