Vaginalny herpes

Petruska1234

ja som vaginalny herpes dostala len nedavno aj teraz sa s neho liecim.Nechapem s kade som ho dostala partnera mam stale toho isteho a on s niecim takym nema problemy.A doktor na gynde aj doktorka na koznom tvrdia ze pohlavnim stykom. nechapem co bude teraz dalej ked uplne sa toho zbavit neda a stale ten virus bude vomne.Uz nebudem moc sa milovat zo svojim partnerom aby som ho nahodou nenakazila?citala som si rozne clanky na nete a poviem vam ze ma dost vystrasili.

mrkef

ja som herpes dostala ked som mala 14 teraz mam patnast myslela som si ze sa mi to nevrati no koncom leta sa mi to zacalo pomali vraciat..nabrala som odvahu a povedala som to svojej mamine..navstivila som aj zenskeho doktora ten mi predpisal masticku...ale podla mna nezabere..som zvedava ako dopadne dalsia navsteva zenskeho...ach pokazila som si s tym cely zivot...a co ste pisali prispevky este na zaciatku ze o tom niesu dostatocne informacie to svami uplne suhlasim

Su

Ahojte uz asi tyzden mam vag.herpes. a len dnes som zistila o co vlastne ide. fakt som zmatena a nestastna. mam len 16r. a uz neviliecitelna pohl. choroba.a z coho?to mi nie je uplne jasne. zatial to mam len 1.x a na zaciatku to az take strasne nebolo no ked som nevedela o co ide behala ku gynekologovi kt. mi nakazal kupit lieh a s tym si to potierat tak sa mi to zhorsilo natolko ze denne vypijem menej ako pol litra vody len aby som nemusela tak casto chodit na wc lebo to je neznesitelne. dufam ze to somnou nebude az take zle a ze s tym budem vediet normalne fungovat. uvidim ako zaberie liecba kt. mi nakazala kozna lekarka . drzte mi palce nech to zvladnem .. velmi sa bojim :-((

.Klaudia.

Ahojte, tak ja som genit.herpes dostala pred dvomi rokmi orálnym stykom doteraz si to vyčítam prečo som nepozrela partnerovi pery, no hlavne že sme použili kondom na margo toho. Minulý rok som pocítila pálenie vyhodil sa mi jeden pluzgier potrela som mastičkou herpesin a do rána tam dole nič nebolo, teraz mám pokoj fakt dva roky nič tak dúfam že mi to vydrží.

Hlavne ma zaujíma otázka že herpes z úst prenesený na genitálie je herpes 1 alebo herpes 2....?

Nevie niekto z vás poradiť, či sa dá v krvi zistiť herpes ked není aktívny?

účinné

Na herpes som skúsila Luivac tabletky a zabrali, keď sa mi vyhodí na ústach tak už iba na dva dni.Vtedy ho potieram Zoviraxom.

RNG

Viacero herpesov sa moze prejavit na genitaliach, alebo na roznych inych slizniciach.
A znacna cast je v nas stale, aj ked sa neprejavia, lebo ich nasa imunita staci potlacat.

liu

vysvetli mi niekto ako je mozne ze som dostala herpes genitalis ked je moj partner uplne v poriadku a kupeme sa obaja kazdy den....nerozumiem tomu