Vaginalny herpes

jajka

nefertiti, kto za to moze? Ked niekto nevie o hiv a nakazi sa, nemoze za to? Ale ved nech ti su teraz tie krasne nechutne vyrazky na niecom, co ma byt ruzova broskynka trestom. aspon nieco, inak by promiskuita nebola zastavena.

jajka

nefertiti, vidim, ze o tom vela nevies, ale v ziadnom pripade s nim nespi bez kondomu!!!!!To je riadna debilina, ze teraz uz mozete, dievca, nastuduj si o tom nieco na nete, moze dojst k takzvanej reinfekcii (podobne ako s HIV) a len sa to zhorsi do velmi zlej formy. Ked dvaja hivaci spolu spia, tak je to strasne zle, ale im to moze byt jedno, ale zomru tak ci tak, ale este si pridavat, ked maju dvaja opar...Zobud sa!!!!! Ty si si ho snad aj zasluzila, vazne si o tom nieco zisti, nesmies s nim sulozit bez ochrany, ani ked to mate obaja, ste rachnuti.

nefertiti

neberem to tragicky,stale mam dve ruky,dve nohy som pekna mlada zena a to co je dnu nikto nevidi a ten co ma miluje a bude milovat to bude musiet prezit a basta,bojim sa iba o babo ked budem mat ale radsej pojdem na cisarsky len aby to nechytilo

nefertiti

jajka prestan byt hnusna,liv sa to stalo tak ako mne a nemozu za to ani nasi chlapi,proste malo informacii o tejto chorobe

jajka

nefertiti, je mi to hrozne luto:((( STD su riadny hnus, vazne, zenske, nelezte do postele bez toho, aby ste o tom cloveku vedeli, ci nieco nema. Ja by som sa ani z flase po hocikom nenapila, nie to este suloz mala alebo oral...

nefertiti

slusny muz,by si sa divil kolko to ma spolocne,herpes ako herpes virus lahko prenesies cez pery,penis,vaginu raz dva

jajka

liv si proste nechce priznat, ze ten jej ho namocil predtym do nejakej herpalnej:)ockuju sa baby od 9 do 26 rokov, ale mozu sa aj take, co to uz maju, lebo su rozne typy.

nefertiti

jajka,moj priatel spava so mnou aj nadalej bez ochrany,povedal ze ak to bol on nema zmysel sa teraz obmedzovat a je to od neho uzasne ze ma neodhodil,je to svinska choroba ale strasne malo informacii je o tom baby to nevedia a ani ja som o tom v zivote nepocula predtym

nefertiti

liv,vaginalny herpes chytis iba stykom,alebo rukou,perami,neprenasa sa vzduchom mas ho predsa v posve a tam ten vzduch moc nevojde,ja cakam na vysledky z cyt,doktorka mi povedala ze mam smolu ze uz vynasli ockovaciu latku a budu ockovat dievcata ale pre nas je uz neskoro,odporucala mi sa preliecit mat deti a ist na operaciu vyoperovat chore tkanivo,potom sa to strati,ale vyoperuje sa cast tkaniva ktora zevraj pomaha udrzat plod,no neviem ale v dvadsatdvojke ist na matersku,to este nie

jajka

liv, cytologia nie su testy na pohlavn eprenosne choroby. Pravidelne kontrolovat nie, hadam staci, ked si spravi testy pred tym, nez so mnou suchne prvy raz...Ani ja sa nepytam, ked sa s niekym zoznamim, ci ma herpes, ale ked mi ju ide vylizat alebo mi ho vrazi az po gule dnu, tak musim vediet, ci je zdravy. plesnivu mrknu by si nejedla, ale medzi nohy do posvatnej diery si strcis bodajco?